ביונסה חזרה רשמית לפני יומיים כששחררה את Break My Soul מתוך האלבום RENAISSANCE שיוצא בעוד חודש. אחרי שמקורב לזמרת טען שהאלבום יכלול שירי דאנס קווין בי באמת עמדה במילה שלה - וגם הלכה איתה צעד קדימה כשסימפלה את הביט של הלהיט האהוב מהניינטיז Show Me Love.

רובין אס, שאחראית על הלהיט המקורי מ-1993, העניקה אתמול (חמישי) ראיון לתוכנית הבוקר של בריטניה וסיפרה על הדרך המתוקה שבה גילתה שקווין בי בחרה לשלב את המוזיקה שלה בשיר החדש: "הבן שלי קרא לי ואמר לי כזה 'אמא אמא, את ויראלית בכל מקום. את יודעת שביונסה שחררה את השיר שלה ויש בו גם את Show Me Love? את בכל מקום!'". 

בנוסף, כשנשאלה אם הייתה רוצה לשתף פעולה עם הזמרת האייקונית, התשובה הייתה ברורה מאליה: "וואו, זה תמיד היה החלום שלי", אמרה. "אני לא יכולה. אני עדיין בתחושת 'וואו'. הרבה תודה לביונסה על זה. לביונסה, לג'יי זי וכל הצוות שלהם. תודה לכם שנתתם לי את הפרחים שלי כשאני עדיין בחיים. לכבוד הוא לי ומתרגשת לראות מה עוד יוכל לקרות".

כאמור חלקו הראשון של אלבום הסולו השביעי של ביונסה אמור לצאת ב-29.07, ובנוסף לשירי דאנס לפי מקורבים יהיו בו גם שירי קאנטרי. בנוסף לסימפול הלהיט של רובין, ביונסה מסמפלת ב-Break My Soul גם את Explode של ביג פרידה ומראשוני ז'אנר הבאונס בניו אורלינס. בחירה מובנת מאליה של ביונסה, לשיר שעוסק בחופש. מדובר בפרויקט הסולו הראשון שלה מזה שש שנים, כשב-2016 יצא LEMONADE.