מיק ג'אגר, רולינג סטונז (צילום: Cancan Chu, GettyImages IL)
יעזור לליידי גאגא להגיע לסטיספקשן? מיק ג'אגר, הרולינג סטונז | צילום: Cancan Chu, GettyImages IL

סיבוב ההופעות החגיגי של ה"רולינג סטונז" לציון יובל 50 השנה לקיום הלהקה, שנפתח במופע היסטורי ב-25 בנובמבר בלונדון, צפוי להסתיים בשבת הקרובה, 15 בדצמבר בניו ג'רזי.

בכל אחת מחמש ההופעות החגיגיות מהן מורכב סיבוב ההופעות מארחים מיק ג'אגר, קית' ריצ'ארדס וחבריהם שניים או שלושה אמנים אורחים. בהופעה האחרונה בשבת צפויים האורחים להיות ברוס ספרינגסטין, בן ניו-ג'רזי, המכונה באמריקה "הבוס של הרוקנ'רול", ליידי גאגא - השפיץ של הפופ העולמי וה"בלאק קיז", להקת הרוק הכי מוערכת כרגע בעולם. למעריצי ה"רולינג סטונז" ששילמו הרים של כסף עבור כרטיסים להופעה צפויה אם כן חווייה ייחודית ששווה ככל הנראה את ההשקעה הגבוהה.

המופע יועבר בשיטת "פיי פר ויו" דרך האינטרנט למעריצי הלהקה בעשרות מדינות בעולם, כולל עזה והגדה המערבית, אך לא בישראל.

עוד לפני כן, בלילה שבין רביעי לחמישי (ה-12.12.12), ישתתפו ה"רולינג סטונז" בקונצרט צדקה ענק שיערך בניו יורק ומטרתו איסוף כספים למען נפגי הסופה "סנדי". בקונצרט יופיעו פול מקרטני (ביטלס), הרולינג סטונז, רוג'ר ווטרס (פינק פלויד), "המי" ("The Who"), אריק קלפטון, ג'ון בון ג'ובי, קנייה ווסט, בילי ג'ואל (שבוודאי ישיר את "New York State Of Mind"), אלישיה קיז (שבוודאי תשיר את "Empire State of Mind" על ניו יורק) ועוד.

לצד המטרה היפה של צדקה, מדובר כמובן במפגש פסגה מדהים של כמה מגדולי המוזיקאים בעולם הרוק מאז ומעולם, עם נציגים משלוש מהלהקות הענקיות בהיסטוריה של הז'אנר - ביטלס, סטונז ופינק פלויד, ולצידם קלפטון מ"קרים" וכמובן "The Who". צפו להיסטריה. המופע ישודר בישראל ב-Yes.