תיעוד נדיר: החקירה של כוכב הפופ מתוך נחשפת (צילום: חדשות 2)
לא שיש לי אשליות בקשר ללונדון | צילום: חדשות 2

מייקל ג'קסון במגעים מתקדמים ליציאה למסע הופעות חדש בלונדון השנה. העיתונות הבריטית מספרת כי מלך הפופ בן ה-50 מקווה לשפר מעט את מצבו הכלכלי והוא מקווה להכניס על מיליון וחצי פאונד לכיסו עבור כל הופעה. בנוסף ללונדון, גם לאס-וגאס מתחרה על מנת לארח את הזמר.

אם אכן התוכנית תצא לפועל, הרי שזה יהיה הקאמבק הראשון של מלך הפופ מאז זיכויו ב-2006 מהאישומים על הטרדות מיניות כנגד ילדים. "זה עדיין בשלב הדיבורים אבל אם זה יקרה זה יהיה מדהים", אומרת מקורבת לעניין. מקור אחר שנשאר בעילום שם מסר כי: "זה יהיה אחד הקאמבקים הגדולים של ההיסטוריה. אף אחד לא מודאג מהתדמית של ג'קסון. המארגנים בטוחים שהקהל יגיע מכל רחבי העולם על מנת לצפות בג'קסון".

ג'קסון מתגורר בשנים האחרונות במקומות שונים בעולם וביניהם בחריין, אירופה ולאס וגאס. על פי דיווחים הוא שוקע במשבר פיננסי עמוק והוא נעלם מעיני הציבור בשנים האחרונות. במידה ומסע ההופעות אכן ייצא אל הפועל יוכל ג'קסון לגרוף קרוב ל-50 מיליון פאונד.

 מעוניינים בכרטיס? כרטיסי אח"מ צפויים לעלות עד אלף פאונד עבור כרטיס בודד.

לפני כארבעה חודשים דיווחנו כי מייקל ג'קסון מתכנן קאמבק בדמות אלבום חדש בו יהיה מעורב וויל.איי.אמ מה"בלאק אייד פיז" וכן סיבוב הופעות בינלאומי. אחר כך פורסם כי האלבום והקליפ "מותחן" של ג'קסון צפויים להפוך לשני מחזות זמר. תכנון זה נתקל בקשיים מכיוונו של הבמאי ג'ון לנדיס, שלו זכויות על הקליפ.

לאחרונה הסתבך ג'קסון עם נסיך בחריין, ממנו לווה כספים תמורת שותפות ברווחים עתידיים מקאמבק אפשרי. הנסיך הבחרייני תבע את ג'קסון על 7 מיליון דולר, כשבמקביל התברר שג'קסון הבטיח להקליט משיריו. לבסוף ניסו השניים להגיע לפשרה. ההסתבכות האחרונה של ג'קסון קשורה במוזיקאי אפריקני שתובע אותו ואת ריהאנה על כך שג'קסון אישר לה להשתמש בקטע מוזיקלי מאחד משיריו שנלקח מאותו מוזיקאי אפריקני, מבלי שקיבללכך אישור. (מערכת mako מוזיקה).