לפני כחודש חשפה הזמרת הוולשית דאפי כי נאנסה והוחזקה בשבי במשך מספר ימים על ידי אדם אותו לא הכירה. היא עשתה זאת דרך פוסט מצמרר, בו תיארה את האירוע הנורא בחייה והסבירה מדוע נעלמה מתעשיית המוזיקה במשך שנים.

אחרי מספר ניסיונות להתרחק התקשורת, דאפי החליטה לחשוף בסוף השבוע האחרון פרטים נוספים על האירוע המזעזע, ושיתפה את מעריציה בעמוד מיוחד שהעלתה לרשת, ובו היא כתבה: "זה קרה ביום ההולדת שלי. סיממו אותי במסעדה והחזיקו אותי במשך ארבעה שבועות. הסיעו אותי למדינה זרה, אני אפילו לא זוכרת את הרגע שבו העלו אותי למטוס".

"העבריין החביא אותי בחדר בבית מלון ואנס אותי שם", כתבה דאפי. "אני זוכרת את הכאב ושניסיתי להישאר בהכרה". לדבריה, ההתעללות בבית המלון נמשכה מספר ימים, ובמהלך אותה תקופה האדם שהחזיק אותה בחדר איים להרוג אותה מספר פעמים.

דאפי הסבירה שחשיפת הסיפור שלה נועדה לסייע לאנשים שעברו התעללות מינית: "אני מקווה שזה יעזור לכם ויפחית את הבושה והבדידות. אני כבר לא מתביישת, ולמרות שהסיפור שלי אפל, אני מספרת אותו מהלב שלי כדי לעזור לאחרים שעברו את אותם הדברים בחייהם. העברתי כמעט עשר שנים לבד. אני בספק אם אי פעם אחזור להיות האדם שכולם הכירו״.

דאפי זכתה להכרה בינלאומית בשנת 2008, אז היא הוציאה את אלבום הבכורה המצליח שלה "Rockferry", שכלל להיטים כמו "Mercy" ו-"Warwick Avenue", והפך אותה לאחד השמות המבטיחים בתעשייה. שנתיים לאחר מכן היא שחררה את אלבומה השני, ״Endlessly”, והאחרון שלה עד היום.