האם ג'יימס ארתור, זוכה אקס פקטור לשעבר, עף על עצמו או שאולי סתם לא הבינו אותו כהלכה? תלוי את מי שואלים. מוקדם יותר השבוע ארתור עשה כותרות כשהאשים את זאין מאליק וג'סטין ביבר שהם מעתיקים את הסטייל שלו והוסיף שאד שירן קיבל "תמיכה" שהובילה להצלחתו. "אני חושבת שג'סטין ביבר וזאין הקשיבו לי הרבה והם פשוט רוצים להיות אני", הוא אמר. "יש לזאין שירים בהם הוא מעתיק את המחוות שלי. שאלתי את לואי טומלינסון (חברו של זאין ללהקתו לשעבר, וואן דיירקשן) אם הוא הקשיב למוזיקה שלי והוא אמר 'ברור"

ארתור הוסיף: "אני לא אומר שמישהו מהבחורים האלו לא מוכשר. אנשים חושבים שאד שירן התגלגל מהספה וגר ברחוב או משהו אבל הוא, אלי גולדינג, כולם באו מסאפולק, סארי, ריצ'מונד (מקומות מבוססים באנגליה), הם כולם הגיעו עם תמיכה". הקריירה של ארתו הייתה סוערת, הוא הועף מהלייבל של סיימון קאוול, אבל הוחתם בחזרה ושיר הקאמבק שלו, ‘Say You Won’t Let Go’, נכנס למקום הראשון במצעד הבריטי. האלבום שהוציא, ‘Back From The Edge’, גם הוא זכה למקום הראשון במצעד האלבומים הבריטי.

את ההתנצלות על דבריו הביע ארתור בחשבון הטוויטר שלו, בו טען כי דבריו הוצאו מהקשרו. "חה חה, אתם באמת חושבים שאמרתי שזאין מאליק וג'סטין ביבר מעתיקים ממני??! באמת? ואם באמת אמרתי... לא הייתי צוחק?" הוא כתב.