ביונסה בהופעה (צילום: Splashnews, splash news)
הותקפה. ביונסה | צילום: Splashnews, splash news

ביונסה נמצאת בימים אלה בפתיחת סיבוב הופעות באירופה בשם "Mrs. Carter World Tour" (וחבל מאוד מאוד שישראל לא כלולה בסיבוב הזה), אבל כמו שקורה לכל כוכבת, גם אצל מלכת האר אנד בי-פופ יש ימים טובים יותר ופחות.

אחרי שהיממה את כולם עם הלבוש החושפני בהופעה בבלגרד, סרביה, צץ לפתע ברשת סרטון מאותה הופעה מפורסמת שנערכה לפני שבוע, ובו בזמן שעברה בין השורות בתוך הקהל אחד המעריצים מושך בשערותיה ומעריץ אחר אף מכה אותה. שומר הראש של ביונסה שהולך מאחוריה לא מספיק להגיב בזמן וביונסה ממשיכה בהופעה כרגיל.

ביונסה עצמה נמנעה עד כה מלהגיב לתקרית, ושלחה למעריצים הודעת "תודה סרביה" דרך האינסטגראם. גם מנהליה וסוכניה לא הגיבו. אי התגובה והעובדה שעברו לפחות חמישה ימים מההופעה עד שהסרטון הערוך עלה לרשת, מעלים את החשד שמדובר במשהו מכוון מלמעלה.

ביונסה מפנקת שתי מעריצות המומות

אבל לא רק מלחמות יש בבלקן. מסרביה המשיכה ביונסה להופעה בסלובקיה, שנערכה לפני יומיים בבירה ברטיסלבה. כטוב ליבה בשהות הראשונה שלה אי פעם במדינה הצעירה, בחרה הבי-קווין להפתיע שתי מעריצות המומות כשהעניקה להן במתנה כרטיסים להופעה שלה ב"סלובקיה ארינה".

ביונסה יצאה ממכונית המרצדס שלה, תפסה שתי מעריצות והעניקה להן את החוויה של חייהן, שכללה חיבוקים, צילומים משותפים וכאמור כרטיסים (יש להניח שטובים) להופעה שלה. כל זה נתפס בעדשת אייפון של מישהו שישב במכונית שמאחור, ועם הפצת הסרטון נאמר שהכל נעשה למען יחסי ציבור. אז מה. עדיין מדובר במחווה מקסימה עבור שתי המעריצות.

ביונסה שרה איימי וויינהאוס ב"גרסת ההירואין"

כולם מחכים בכיליון אוזניים לקאבר של ביונסה ואנדרה 3000 ל"Back To Black" של איימי ווינהאוס. אחרי כמה צלילים שנשמעו בטריילר של הסרט "גטסבי הגדול" בכיכובו של ליאונרדו דה-קפריו (שפס-הקול שלו עומד להיות מועמד לפרסים), דלפה כעת דקה וחצי מתוך הביצוע, שנשמע כאילו ביונסה ואנדרה האטו את השיר של ווינהאוס עד שקשה לזהות אותו.

באמריקה כבר קוראים לגרסה של ביונסה ל"בק טו בלאק" "גרסת ההירואין", בגלל חוויית ההילוך האיטי שחווה מי שמשתמש בסם, מה שהוליד כמה וכמה "שירי הירואין" בהיסטוריה של המוזיקה. אולי עכשיו זה לא נשמע הכי טוב, אבל עדיף לחכות לגרסה המלאה כדי להיות בטוחים.

אביה של איימי ווינהאוס מבטיח עוד אלבום עם חומרים גנוזים

מיץ' ווינהאוס, אביה של איימי ווינהאוס המנוחה, אמר לעיתון בריטי שמפיקי "גטסבי הגדול" שילמו ועוד ישלמו הרבה כסף על השימוש בשיר של ביתו, "Back To Black", שבהתחלה נעשה ללא רשות ממנו. "אני לא יכול להגיד בדיוק כמה סגרתי איתם, אבל מדובר בהרבה כסף", אמר.

את הכסף הגדול שיגיע מהקאבר של ביונסה מתכוון האב להשקיע בקרן שהקים על שם איימי שמטרתה לסייע למוזיקאים בתחילת דרכם (וכמובן לחשבון הבנק של המשפחה).

כמו כן סיפר מיץ' ווינהאוס שמתוכנן לצאת במהלך החודשים הקרובים אלבום נוסף עם חומרים נשכחים והקלטות נדירות של ביתו, שטרם ראו אור, כהמשך לאלבום "lioness: hidden treasures", שיצא לפני פחות משנתיים. מי שחשב שמשפחת ווינהאוס תפסיק לנסות לסחוט את לימון הבת המנוחה עוד קצת - שיחשוב שוב.