הרכב הקיי פופ BTS ממשיכים לשבור את תקרות הזכוכית בתעשיית המוזיקה העולמית אחרי שהשבוע הלהיט הגדול ביותר שלהם, "Dynamite", הפך לשיר הקוריאני שבילה הכי הרבה זמן במצעד ה-100 הנחשב של מגזין הבילבורד, כשהם מדיחים מהפסגה את השיר הקוריאני הקודם שהחזיק בטייטל - "Gangnam Style" של Psy כמובן.

זה כבר השבוע ה-32 ש"Dynamite" נמצא ברשימה, ואחרי שהשיר של פסיי שהפך ללהיט ענק בשנת 2012 כיכב ברשימה 31 שבועות - חבורת הבנים המוכשרת סוף סוף עקפה אותו וקבעה שיא חדש.

אגב, זה לא ההישג היחיד של ההרכב הקוריאני, ובדיוק השבוע השיר שלהם הפך להיות השיר שבילה הכי הרבה שבועות (לא ברצף) במקום הראשון במצעד המכירות הדיגיטליות - ואנחנו מדברים על 18 שבועות. את מי הם הדיחו מהפסגה הפעם אתם שואלים? עוד להיט בינלאומי, גם הוא לא בשפה האנגלית, והפעם מדובר ב-"Despacito".

מגזין המוזיקה הבריטי NME פרסם השבוע שהמגה להיט של החבר'ה מקוריאה יצא אמנם באוגוסט האחרון, אבל מבחינת מספרים הטירוף סביבו לא נרגע והוא ממשיך לככב במצעדים בינלאומיים כאילו יצא בשבוע שעבר.

מה עוד? נכון לעכשיו ל"Dynamite" יש קרוב למיליארד צפיות ביוטיוב - תוך שבעה חודשים בלבד - והשיר האחרון שהגיע למיליארד צפיות תוך פחות משנה היה "Life Is Good" של הראפר פיוצ׳ר ודרייק, שיצא גם הוא ב-2020. בקיצור - בדיוק כמו רונאלדו או מסי, גם כאן נראה ששבירת שיאים, לפחות אצל BTS, הוא תחביב שעוד נשמע עליו לא מעט.