בשנת 2015, הראפר סיילנטו (ריקי הוק) פרץ לתודעה עם הלהיט "Watch Me (Whip/Nae Nae)", שהפך מהר מאוד לוויראלי בתקופה שבה זה באמת היה הישג משמעותי - וזה קרה הרבה בזכות הריקוד המדבק שליווה את השיר.

אתמול (שני) הודיעה משטרת מחוז דקאלב שבג'ורג'יה שהיא עצרה את הראפר הצעיר והגישה נגדו כתב אישום חמור באשמת הרצח של בן דודו. 

נכון לעכשיו, הוק מוחזק באחד מבתי הכלא במדינה שממוקמת במערב ארה"ב, ונציגיו סירבו להגיב לבקשות מצד כלי התקשורת בארה"ב שניסו להבין את הפרטים המלאים מאחורי מעצרו של הראפר.

"היום, שני, ריקי הוק בן ה-23 נעצר באשמת הרצח של בן דודו פרדריק רוקס בן ה-34", נכתב בהודעה הרשמית בחשבון הטוויטר של משטרת מחוז דקאלב. "ב-21 בינואר משטרת המחוז חקרה את מותו של רוקס לאחר שהוא נמצא ירוי - ומצאה את בן דודו כאשם המרכזי".

דובר המשטרה סיפר בהמשך שרוקס נמצא זרוק לצד הכביש עם פצעי ירי על גופו וכשהוא ללא רוח חיים. "לאחר חקירה יסודית, בלשי המשטרה זיהו את הוק כבן דודו של רוקס וכאחראי לרצח שלו", נמסר בהודעת המשטרה. " ובימים אלה המשטרה עדיין פועלת לחשוף את המניע לירי".

לפי מגזין התרבות וראייטי, לסילנטו יש היסטוריה ארוכה של הסתבכות עם החוק, באוגוסט 2020 הוא נעצר בעקבות מריבה משפחתית, וחודשיים לאחר מכן הראפר הצעיר נעצר פעם נוספת, והורשע באשמת נהיגה רשלנית מעל המהירות המותרת.

כאמור, את מרבית הפרסום שלו חווה סיילנטו במהלך 2015, אז היה בלתי אפשרי לפתוח את הרשתות החברתיות מבלי להיתקל בשיר שלו שהפך לוויראלי והגיע בשיאו למקום השלישי במצעד השירים של הבילבורד - ונכון להיום עומד עד 1.7 מיליארד צפיות ביוטיוב.

עוד באותה השנה הראפר השתתף גם בלהיט "Dessert" של Dawin, שעומד היום על למעלה מ-200 מיליון צפיות - ושני השירים מושמעים עד היום כמעט בכל מסיבה שתלכו אליה - לפחות עד לסגירתן בעקבות התפרצות נגיף הקורונה.