אסתר רדא הופעה
בעטי, אסתר, בעטי | צילום: אולג חמלניץ

הישג חשוב נוסף לאסתר רדא. הלהיט הגדול של היוצרת והזמרת הישראלית, "Life Happens", נכנס לפס-הקול הרשמי של משחק המחשב החדש מסדרת "FIFA", במהדורת המונדיאל המיוחדת של "FIFA 2014" _מבית EA Sports), שתצא לאור באקס-בוקס ופלייסטיישן בעוד פחות משבועיים. המשמעות היא שמיליוני שחקנים במשחק מרחבי העולם ייחשפו לשיר האהוב של רדא בחודשים הקרובים.

פס-הקול היוקרתי של משחק "פיפ"א", כולל 34 שירים של אמנים מכל העולם: ארה"ב, מקסיקו, שוודיה, אנגליה ועוד, והוא נחשב לאחת הפלטפורמות הנחשקות לחשיפת שירים, אחרי שכמה שירים ואמנים הפכו ללהיטים בינלאומיים בזכותו. על החיבור בין רדא ל FIFA  אחראית חברת MMG ("מדיה מן גרופ") הישראלית.

"Life Happens" היה שיר הנושא ב-EP הבכורה של אסתר רדא שיצא בשנה שעברה בהפקה מוזיקלית של סאבו וקותי. השיר הגיע למיליונים בעולם במהלך השנה החולפת, בתחנות רדיו בינלאומיות ומקומיות ודרך הקליפ עטור השבחים שיצר גל מוג'ה, שנכנס לפלייליסטים של VH1 ו- MTV והופץ בעשרות בלוגים ואתרי מוזיקה בארץ ובעולם.

בעוד חודש תצא אסתר רדא לסיבוב הופעות בן חודש ברחבי ארה"ב, כולל הופעות בפסטיבלים גדולים. הופעות קרובות שלה בארץ: 11.4  חמדת ימים. 12.4 וונדרבר חיפה. 16.4 פסטיבל תור הזהב באשדוד. 17.4 פסטיבל AHAVA בים המלח (מופע פותח לברי סחרוף). 18.4 ברל'ה להבות חביבה.