תיעוד נדיר: החקירה של כוכב הפופ מתוך נחשפת (צילום: חדשות 2)
100 שירים ראשונים. מייקל | צילום: חדשות 2

מייקל ג'קסון ממשיך להכות. מלך הפופ והביזאר כתב בסתר כמאה שירים חדשים אותם הוא מתכוון להוריש לשלושת ילדיו לאחר מותו. מדובר בבניו פרינס סן ה-11 ופרינס-מייקל בן ה-5 ובבת פאריס-קתרין בת ה-10 שצפויים לרשת את הזכויות על כל 100 השירים החדשים שכתב אביהם. אגב, השמועות על הופעות מתקרבות של ג'קסון בלונדון מתחזקות. במהלך המשא ומתן דרש "ג'אקו" דרישות ביזאריות למדי כמו 9 רופאים מומחים, 11 שפים, 6 מסאז'יסטים ו-1,200 בקבוקי מים מינרליים משובחים.

אקסל רוז מנהיג וסולן גאנז נ' רוזס ממשיך בהתקפות על גיטריסט הלהקה לשעבר סלאש. בראיון שנתן לאחרונה הגיב אקסל לנושא איחוד ההרכב המקורי במילים: "אני חושב שיש סיכוי שדאף מק'גיין (הבסיסט), ינגן איתנו שוב מתישהו, איפהשהו, אבל אין שום סיכוי למשהו עם סלאש. למעשה אני חושב שהוא סוג של גידול סרטני, שיש להסירו בהקדם, וככל שפחות ישמעו ממנו, כך יהיה יותר טוב".

בוב דילן מוכר עוד שירים לפרסומות

אין תמונה
בירה הולנדית? אולי אמסטרדם?

בוב דילן הולך ומתמסחר וממשיך להפוך את שיריו לפרסומות מסחריות. לאחר שמכר את "Forever Young" לחברת המשקאות פפסי, את "Someday Baby" ל-iTunes , את "Love Sick" לרשת ההלבשה התחתונה היוקרתית ויקטוריה סיקרט והופיע בפרסומת לקאדילק, הסתבר לאחרונה כי גם השיר "client" של דילן נמכר לפרסומת לבירה הולנדית.

פרויקט אחר עליו עובד בוב דילן במשותף עם ג'ייק ווייט, סולן הווייט סטרייפס, הוא אלבום מחווה לזמר מוזיקת הקאנטרי האנק וויליאמס ז"ל. ווייט סיפר לאחרונה כי דילן פנה עליו עם כעשרים שירים שוויליאמס כתב, אך טרם הספיק להלחין, וביקש ממנו להלחין להם מוזיקה. מוזיקאים נוספים שישתתפו בפרויקט יהיו ווילי נלסון ואלן ג'קסון.

"הרולינג סטונז הצילו את מטאליקה מפירוק"

אחרי שנים של יריבות וכעס, אפשר להכריז על הסכם שלום בגזרת מטאליקה נגד דייב מאסטיין, שסולק מהלהקה בראשית דרכה והקים את להקת מגאדת'. מאסטיין פרסם מכתב בפורום של מגהדת' בו הוא מברך את מטאליקה על שנבחרה להיכל התהילה של הרוקנ'רול. "הופתעתי מאוד שהזמנתם אותי למסיבה בערב שלפני ההכתרה, ולטקס עצמו", כותב מאסטיין, "אך מאחר ואני בסיבוב הופעות באירופה לא אוכל להגיע. בכל מקרה אני רוצה להגיד ללארס ולג'יימס שאני מאוד גאה בהישגים שלכם, ואמשיך להתפלל לשלומכם ושלום משפחתכם".

אגב מטאליקה, לארס אורליך, מתופף להקת מטאליקה, חשף לאחרונה כי להקת הרולינג סטונס הצילו את מטאליקה מפרוק ב-2005. "אחרי סיבוב ההופעות של האלבום 'St Anger' סיפר אורליך "התנתקנו אחד מהשני, ולא היינו בקשר תקופה ארוכה. פתאום הרולינג סטונס הזמינו אותנו להופיע איתם בסאן פרנסיסקו. 4 ימים לפני ההופעה פשוט נפגשנו ארבעתנו והתחלנו בחזרות בלי פסיכולוגים, בלי דיבורים מיותרים ובלי כל החרא שמסביב, פשוט ניגנו מוזיקה, וזה מילא לנו את המצברים ל 3 השנים הבאות".