כשטיילור סוויפט הודיעה שהיא מתכוונת להקליט מחדש את כל הקטלוג שלה, אנחנו בספק אם היא תיארה שזה יהפוך לפרויקט מוצלח כל כך. השבוע היא אפילו שברה את השיא ההיסטורי של דון מקליין (76) והשיר המיתולוגי שלו "American Pie".

כש"All Too Well (Taylor's Version)" הגיע למקום הראשון בבילבורד הוא הפך לשיר הארוך ביותר שמגיע למקום הראשון שאורך 10:13 דקות, וכאמור הביס את השיר של מקליין שאורכו 8:42 דקות. הזמר האמריקאי הוותיק קבע את השיא שלו בינואר 1972 - כמעט חמישים שנה בדיוק. 

מקליין הבין שהשיא שלו לא יחזיק לנצח ובירך את סוויפט בטוויטר: "בואו נודה באמת, אך אחד לא רוצה להפסיד את המקום הראשון, אבל אם כבר להפסיד אותו אז שיהיה לזמרת ויוצרת נהדרת כמו טיילור סוויפט. ברכות!". בהצהרה רשמית לבילבורד הוא מסר: "זה אומר משהו על שיר ששמר על הכוח שלו כל כך הרבה זמן. אמריקן פאי החזיק 50 שנה ועכשיו טיילור סוופיט הצליחה לנצח יצירת אמנות היסטורית".

"אני כל כך גאה בשיר הזה ובזכרונות שיצרתי בזכותם. אתם ממש בחרתם בו ועכשיו עשיתם את זה? אני גמורה. עשר דקות שיר בטופ של טופ 100!", צייצה הזמרת אחרי שנחשף שתפסה את המקום הראשון בבילבורד. כאמור, השיר של סוויפט, שלפי השמועות עוסק באקס שלה ג'ייק ג'ילנהול, לקוח מהאלבום המחודש שלה Red (Taylor's Version) והוא יצר עניין רב בקרב המעריצים עוד לפני השיא ששבר.