קרוז בקהאם, בנם בן ה-11 של ויקטוריה ודיוויד בקהאם, השיק היום את קריירת הפופ שלו והוציא שיר ראשון. כמיטב המסורת, מדובר בשיר מרגש לכבוד הקריסמס, שנקרא "If Everyday Was Christmas" וזמין כרגע להאזנה רק דרך אפל מיוזיק. כראוי לילד שגדל בבית מאוד (מאוד) אמיד, כל הרווחים מהסינגל ילכו לצדקה. בתוכנית הרדיו בה השיק קרוז את השיר הוא סיפר: "אלו שני הדברים האהובים עליי - חג המולד ולשיר!".

A video posted by Cruz Beckham (@cruzbeckham) on

הכוכב הצעיר פתח חשבון אינסטגרם כדי לתת לקריירה שלו דחיפה. באינסטגרם הוא פרסם עד כה תמונות שלו באולפן, עם קלווין האריס, וכמובן גם סתם סלפיז מוצלחים. מסתבר גם שבקהאם הצעיר הוחתם אצל סקוטר בראון, אחד המנהלים הגדולים בתעשיית הפופ האמריקאית ואחד עם עין מוכחת לילדים צעירים ומבטיחים - הוא מנהל את ג'סטין ביבר מאז תחילת דרכו.  

@capitalofficial #jinglebellball with @calvinharris @brooklynbeckham #RomeoBeckham ��

A photo posted by Cruz Beckham (@cruzbeckham) on

אמא ויקטוריה (שחוץ מקרוז הקטן מגדלת גם את ברוקלין בן ה-17, רומיאו בן ה-14 והארפר בן ה-4) הודתה שהיא גילתה שלקרוז יש כשרון שירה רק לפני כמה חודשים כשהיא שמעה אותו שר באוטו. "הוא תמיד היה זה שמשחק כדורגל", היא סיפרה, "ויום אחד הוא פשוט שר במכונית. כשהוא שר אמרתי 'וואו, אתה ממש יודע לשיר'".  גם האבא דיוויד התגאה כשפרסם את תמונת בנו בחשבון האינסטגרם שלו וכתב: "כל כך גאה באיש הקטן שלי!"

So proud of my little man @CruzBeckham! Hear his first single #IfEveryDayWasChristmas on @CapitalOfficial at 7.30am http://capitalfm.co/Cruz #CruzOnCapital ❤️���� @rodneyjerkins @scooterbraun

A photo posted by David Beckham (@davidbeckham) on

עם זאת, לא כולם מפרגנים. אושיית הטלוויזיה הבריטית המפורסמת, פירס מורגן, דיבר על הנושא בתוכנית בוקר בריטית ואמר: "אני לא יודע איך הוא הצליח להוציא שיר פופ. זה מחליא. שימו אותו בתוכנית כשרונות אם אתם רוצים לראות כמה הוא טוב. כשאתם שומעים שילד בן 11 מוציא שיר בגלל שההורים שלו מפורסמים זה לא מכעיס אתכם? הוא צריך להיות בבית ספר, ילד מסכן". סקוטר בראון, המנהל החדש של קרוז, לא אהב את האמירות של מורגן והגיב בטוויטר שלו בזעם: "הוא ילד בן 11 שרצה להוציא שיר כדי לעזור לילדים אחרים. שוב פירס מוכיח למה הוא אידיוט ולמה התוכנית שלו בוטלה".