ניק קייב הודיע הבוקר על דחיית סיבוב ההופעות האירופאי שלו אשר היה אמור להיפתח בעוד חודש בליסבון. הביטול הצפוי של סיבוב ההופעות במיוחד של קייב יוביל כמובן גם לביטול הופעתו שהייתה אמורה להתקיים בעוד כשלושה חודשים באצטדיון בלומפילד בתל אביב.

"קיבלנו את ההחלטה לדחות את סיבוב ההופעות האירופאי של ניק קייב והבד סידס. למרות האכזבה הגדולה, זה מרגיש כמו ההחלטה הנכונה כדי לשמור על כולכם בטוחים ככל האפשר. אנחנו עובדים קשה כדי לסגור מועדים חדשים בכל היעדים שנקבעו לסיבוב ונעדכן את כולכם בכל הפרטים ברגע שיהיו סופיים. כל הכרטיסים שנרכשו ישארו תקפים למועדים החדשים. אנחנו שולחים אהבה לכולכם", נמסר מטעם קייב וחברי הלהקה.

מפיק המופע בישראל, שוקי וייס, מסר מטעמו: "כאמור, בהיותנו חלק מהסיבוב האירופאי של ניק, אנחנו עובדים על הזזת כל סיבוב ההופעות המתוכנן לחודשי אפריל-יוני קדימה, כולל התאריך בישראל, בשיתוף פעולה הדוק עם הלהקה ועם המפיקים ביתר מדינות אירופה".

"בשבועות הקרובים, ככל שמצב החירום והנחיות הרשויות יתירו זאת - ניצור קשר עם כלל רוכשי הכרטיסים עם פרטים לגבי התאריך החדש, עדכונים, והאופציות השונות העומדות בפני הרוכשים. רק בריאות ושיעבור במהרה - ובינתיים תמשיכו לאהוב מוסיקה טובה", סיכם וייס.