בסוף החודש שעבר אריאנה גרנדה הודיעה על ביטול מפגשי המעריצים, שהיו אמורים להתקיים כחלק מסיבוב ההופעות האירופי שלה, והסבירה שמה שהוביל להחלטה הזאת היה החמרה במצבה הנפשי. המעריצים, שרכשו את הכרטיסים המיוחדים במחירים גבוהים, פוצו באופן חלקי על הכסף ששילמו.

השבוע מעריצה של הכוכבת בשם שרלוט גאנט התראיינה לכלי התקשורת השונים בבריטניה וסיפרה שביטול המפגש עם הכוכבת הותיר אותה פגועה ומאוכזבת. שרלוט, מאמנת כושר בת 21, נכחה בהופעה של אריאנה במנצ'סטר לפני כשנתיים ושרדה את הפיגוע שאירע בתום המופע. היא רכשה כרטיס יקר להופעה של הזמרת בשבת האחרונה בעיר בירמינגהם שבבריטניה וציפתה לפגוש את הזמרת.

המעריצה טוענת שקיבלה בתחילת החודש הודעה מטעם מארגני המופע, דרכה גילתה שמפגש המעריצים עם הכוכבת בוטל. לפי אותה הודעה, שרלוט קיבלה בחזרה רק ב-310 פאונד מתוך 530 פאונד ששילמה עבור הכרטיס המיוחד. בתמורה לשאר הכסף העניקו לה כרטיס לאיזור קרוב לבמה ותיק עם מוצרים של אריאנה.

שרלוט סיפרה: "רציתי לפגוש את אריאנה כל כך, רק כדי להודות לה על העזרה בתקופה הקשה. אני כועסת ומאוכזבת מהביטול ומכך שהם שומרים את הכסף שלי. זה היה אמור להיות חלק מתהליך ההחלמה שלי והזדמנות לסגור מעגל". המעריצה הוסיפה שכשהגיעה להופעה היא גילתה שכרטיס זהה לזה שקיבלה כפיצוי נמכר בכ-100 פאונד, פי 2 מהסכום שנלקח ממנה בסופו של דבר.