חברי להקת "הבקסטריט בויס" עומדים להוציא סרט תיעודי אודותיהם, שייקרא "Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made Of". מתוכו שחררו החמישה את הטריילר, בו הם אומרים: "בין 1999 ל-2002 היינו הלהקה הכי גדולה בעולם, ואז פשוט עצרנו". משפט מחץ נוסף שמככב בטריילר הוא: "מה קורה איתך כאשר אתה איש מבוגר, ואתה בלהקת בנים?".

הטריילר מראה רגעים מהקריירה של להקת הבנים, מימי הזוהר של שנות התשעים העליזות, ועד להצלחה הנוכחית, דרך צילומים מהופעות, סיפורים מאחורי הקלעים, וקטעי ראיונות עם חברי ההרכב.

הסרט עצמו מתמקד בעיקר בשנתים האחרונות בחיי הלהקה, בהן הקליטו את אלבומם האחרון "In a World Like" ויצאו איתו לסיבוב הופעות, אשר כזכור צפוי להגיע גם אלינו לשלוש הופעות באמפי רעננה בחודש מאי 2015.

כמו כן חוזר הסרט אחורה לתחילת הדרך ומסביר איך הפכו חמשת הבקסטריט בויז לאחת הלהקות הכי מצליחות בעולם בעשורים האחרונים. שאלה נוספת עליה מנסה הסרט לענות היא לאן ימשיכו מכאן חברי הלהקה, שמכירים זה את זה כבר עשרים שנה.

"צילמנו את הסרט תוך כדי הקלטות האלבום, החזרות לסיבוב ההופעות, וכשהיינו בדרכים", סיפר ל"בילבורד" חבר הלהקה קווין רי'ארדסון. "יש בסרט קצת מאיך-עשו-את-האלבום וקצת הסיפור שלנו, איך התחברנו, והעליות והמורדות ברכבת ההרים הזו שהיינו עליה".