כמו שאתם בטח מתארים לעצמכם, בהופעות של סליפנוט, הרכב הנו-מטאל האמריקאי, די נדיר למצוא בני נוער - ובטח שלא ילדים קטנים. בכל זאת, הלהקה שהתחילה את דרכה ב-1996 וצברה מעריצים רבים מסביב לעולם, לא בדיוק עושה את סוג המוזיקה שמדברת "לקהל הצעיר".

למרות זאת, מתברר שיש יוצאי דופן, והכוכב הגדול ביותר בהופעתה האחרונה של הלהקה בניוקאסל שבאנגליה בתחילת השבוע -  היה דווקא מעריץ של הלהקה, בן 5 בלבד, שהצליח לגנוב את ההצגה ודי בקלות.

הילדון הכובש, קיילב הייאס, הגיע יחד עם אביו (מעריץ מושבע של הלהקה) לאירוע המדובר, ובמהלך הערב הרים האב את בנו על כתפיו, וזה תופף באוויר בהתלהבות וטירוף מקסים.

היכולות המרשימות של קיילב משכו מהר את תשומת ליבם של רבים מהנוכחים באולם, כולל חברי הלהקה, שלא הססו ובחרו להעלות אותו לבמה.

וכך, אחרי שעלה לבמה, קיילב הצטלם עם סולן ההרכב ואפילו ניגן כמה דקות יחד עם הלהקה מול הקהל המשולהב שלא רצה לתת לו לרדת מבמה.

לאחר ההופעה, אביו של קיילב סיפר שבנו החל לתופף בגיל שנתיים, ומהר מאוד סרטונים של בן ה-5 מהמופע הופצו ברשתות החברתיות וגררו תגובות כמו "זה כנראה התיפוף הכי טוב שראיתי בחיי", "הילד הזה ברמה אחרת לגמרי", "איזו הורות נהדרת" ו"הילד הזה מדהים, כישרון מטורף".