עוד לפני שזכתה לפריצה הגדולה שלה עם להיטים כמו "Juice" ו-"Truth Hurts", ליזו הייתה ידועה בשל התלבושות הפרובוקטיביות שלה. הזמרת בת ה-31 דאגה להפגין ביטחון עצמי בהופעותיה ולהתגאות במבנה הגוף שלה, מסר עליו היא חוזרת ברבים משיריה.

אמש ליזו הגיעה לצפות במשחק כדורסל שנערך בלוס אנג'לס ובו התחרו הלייקרס במינסוטה-טימברוולבס. הזמרת התיישבה בשורה הראשונה לצד חברתה ובמהלך הפסקת המחצית עלתה למגרש קבוצת מעודדות ורקדה בפניהן לצלילי השיר "Juice".

View this post on Instagram

Eight-time Grammy nominee Lizzo wore one "cheeky" NSFW outfit to an NBA game. Swipe to find out why. Photos: Getty Images

A post shared by MANIFESTO Magazine (@manifestomedia) on

View this post on Instagram

The #LakersTimberwolves game a few hours ago was essentially the #Lizzo show. . Everybody is talking about the rapper/singer’s outfit and her newly revealed crush on #KarlAnthonyTowns . ➡️ Follow Us : @womensworld2day ➡️ Tap link in bio to view full article

A post shared by Women's World Today (@womensworld2day) on

השמעת השיר שלה באולם גרמה לליזו לעמוד במקומה ולרקוד גם כן. בעקבות הצעד הזה, נוכחים בקהל גילו את החלק האחורי של התלבושת שלה, שחושפת את הישבן שלה עם תחתוני חוטיני. הריקוד של ליזו בתלבושת הפרובוקטיבית תועד על ידי המצלמות והוצג על גבי מסכי הענק, ונראה שלא הייתה לה בעיה עם זה.