עשור עבר מאז ההקמה של הרכב הבנים המצליח וואן דיירקשן במסגרת צילומי העונה ה-7 של "אקס פקטור בריטניה". במשך 6 שנות הפעילות שלה, הלהקה הוציאה 5 אלבומים שנמכרו בעשרות מיליוני עותקים, וכבשה את המצעדים עם להיטים כמו "Story of My Life", "What Makes You Beautiful" ו-"Live While We're Young".

בראיון שפורסם לפני מספרים ימים בעיתון הבריטי 'הסאן', ליאם פיין סיפר על חידוש הקשר בין חברי ההרכב בעקבות חגיגות העשור ורמז על איחוד אפשרי של הלהקה לכבוד המאורע. מדובר בבשורה משמחת עבור מעריצי הלהקה, שבמשך שנים ייחלו לפיוס בין חברי הלהקה ולחזרתו של זאיין מאליק, שהיה הראשון לפרוש מההרכב.

"בשבועות האחרונים כולנו דיברנו אחד עם השני וזה היה מאוד נחמד", ליאם סיפר במהלך הראיון, "אנחנו שומעים הרבה דברים מאנשים וצופים בתכנים שלנו מהעבר, דברים שלא ראינו במשך זמן רב, וזה מאוד מעניין. יש מספר דברים שאנחנו עובדים עליהם כרגע, ואני לא יודע כמה אני יכול לדבר עליהם. אבל יותר מכל דבר אחר, זה טוב שחזרנו להיות בקשר".

בהמשך חבר ההרכב התייחס להצלחות שלו ושל שאר חבריו ללהקה בקריירות הסולו שלהם. בין היתר הוא אמר: "זה מדהים שכל אחד מאיתנו זכה להצלחה שכזאת. לאחרונה יצא לי לשמוע את החומרים של הארי (סטיילס) ואני חושב שהוא הצליח למצוא את הסאונד הייחודי שלו. כיף לצפות בזה".

בסרטון שלו שעלה לרשת לפני כשבוע, ליאם צפה בקטעי וידאו שמתעדים רגעים מהתקופה בה הוא הופיע לצד שאר חברי הלהקה. במהלך צפייה באחד הקטעים, הוא סיפר שלחברי ההרכב הייתה מילת קוד סודית, בה הם השתמשו כדי להראות למנהלים שלהם שהם מותשים מלוח הזמנים ורוצים לקחת הפסקה. ברגע שחברי ההרכב היו צועקים את המילה הסודית "Help" (על שם השיר של הביטלס), הם היו נשכבים על הרצפה.