האם רבקה בלאק , שכתבנו עליה כאן בשבוע שעבר, היא "הזמרת הגרועה בהיסטוריה"? כפי שטענו אלפי גולשי אינטרנט מרחבי העולם? האם הלהיט הענק שלה "Friday" הוא "השיר העלוב בתולדות האנושות"? כפי שהגיבו אלפים לקליפ שצבר עד כה מעל ל-43 (!) מיליון צפיות ביו טיוב? האם מרוב שהשיר הזה "רע" הוא בעצם "טוב"? האם אנשים אוהבים אותו כי הם נהנים לצחוק עלו ועל הזמרת ששרה אותו?

תרגיעו ומהר, כך אומרת מי שבנתה את עצמה על קמפיינים של קליפים ביו טיוב בפרט וברשת בכלל, ומי שמבינה משהו בקוליות - מפלצת-האם, ליידי גאגא בכבודה ובעצמה, טוענת שרבקה בלאק היא "כוכבת חדשה".

"אני חושבת שזה פנטסטי", אמרה גאגא בראיון בראיון שנתה ל-Google, "אני אומרת שרבקה בלאק היא גאונה, וכל מי ששטוען אחרת ואומר שהיא צ'יזית - הוא מלא בבולשיט!".

מעריצים ישראלים בקליפ: ליידי גאגא תחזרי לישראל

ואם כבר בגאגא עסקינן - מעריצים ישראלים של הכוכבת יצרו קליפ ליו טיוב בו הם מכנים את עצמם "המפלצות הקטנות מישראל" ומבקשים מהליידי לחזור להופעה בישראל, אחרי שכזכור כבר הופיעה כאן באוגוסט 2009, עוד בטרם הפכה לכוכבת ענקית.

"גאגא, אם את קוראת את זה, אנחנו רוצים שתחזרי להופעה בישראל עם הסיבוב החדש של 'Born This Way'", הם כותבים. מעניין מה תהיה התגובה של הליידי.

>> ורוניקה ודניאלה הסלובקיות בביקור בישראל