מחר (14.6) מדונה תוציא את אלבומה ה-14, "Madame X". את האלבום ילווה סיבוב הופעות בינלאומי, שמגיע שלוש שנים אחרי הסיבוב הקודם. אלא שכעת מתברר שלמרות שההופעות נקבעו לאולמות קטנים יחסית, מדונה מתקשה למכור את הכרטיסים להופעות ברחבי העולם, ועדיין נשארו מאות ואף אלפי כרטיסים למכירה ברבות מהן.

הכרטיסים להופעות בבריטניה יצאו למכירה רק היום, אבל הכרטיסים להופעות בארה"ב זמינים כבר מאמצע מאי. הזמרת בת ה-60 לא הצליחה עד כה למכור לדוגמה את כל הכרטיסים ל-17 הופעותיה בבית האופרה האוורד גילמן בברוקלין, ניו יורק. באולם 2,100 מושבים, כך שבסך הכל מדובר בכ-35 אלף כרטיסים, שאלפים רבים מתוכם לא נמכרו גם כעבור חודש. 

בלונדון מתוכננות למדונה 15 הופעות, אליהן הוזמנו המעריצים לרכוש כרטיסים באמצעות הגרלה. בפריז, 5 מתוך 10 הופעות מופיעות כסולד אאוט לפי מפת הכרטיסים באתר חברת ההפקת Live Nation. בלוס אנג'לס, לעומת זאת, היא תופיע 11 פעמים בעולם בעל 1,800 מושבים בלבד, ועדיין קיימים כרטיסים לרכישה לכל אחת מהן. 

על פי מקור המקורב לזמרת, היא "לא מבינה למה המעריצים שלה לא מגיעים לתמוך בה בהופעות החדשות. היא היא מופתעת מזה, כי היתה רגילה למכור כרטיסים לאצטדיונים שלמים בשניות". לא בטוח שאין קשר להופעה רוויית הזיופים של מדונה בגמר אירוויזיון 2019 שהתקיים בתל אביב, שבה צפו מאות מיליוני צופים ברחבי העולם.