פיפטי סנט, 50 סנט (צילום: Mike Coppola, GettyImages IL)
לא מאמין. פיפטי סנט | צילום: Mike Coppola, GettyImages IL

בזמן שמשטרת פלורידה חוקרת את תקרית הירי ממנה ניצל הראפר ריק רוס ועולם המוזיקה כולו שמח שהוא שרד אותה ללא פגע, מגיע הראפר פיפטי סנט, שופך מים על המדורה ומאשים את ריק רוס שהמציא וביים את התקרית כדי להסוות את העובדה שהתנגש עם הרכב בבניין.

פיפטי סנט, שמכיר מקרוב תקריות ירי ונסיונות התנקשות, טוען שתקרית הירי של ריק רוס מזויפת. כזכור, אתמול חגג רוס את יום הולדתו במסעדה בפורט לודרדייל, כאשר יצא ממנה ונכנס למכונית רולס רויס בה נהג מישהו אחר, נפתחה על הרכב אש מנשק אוטומטי. לפי דיווחי המשטרה נהג הרכב ניסה להימלט מהכדורים והתנגש בבניין בשדרה ה-15. איש מנוסעי הרכב לא נפגע בתקרית.

ריק רוס (צילום: Rick Diamond, GettyImages IL)
עבד על כולם? ריק רוס | צילום: Rick Diamond, GettyImages IL

פיפטי סנט הגיב לאירוע בציוץ בטוויטר: "חה חה חה, הבחור השמן התנגש בבניין? אני צוחק בקול רם וזה נראה לי מבויים. אין חורים ברכב. חה חה חה, הבחור הזה היה מכושף. אני נוסע כמו אובמה, ברמה 6, הגנה מפני קליעים, הגנה מפני פצצות. אתם כבר יודעים".

בכך חשף פיפטי סנט את רמת ההגנה בה הוא נוקט. כזכור, פיפטי סנט עצמו היה קורבן לירי מרכב חולף ונפצע מתשעה כדורים שפגעו בו. זה קרה בשנת אלפיים מחוץ לבית סבתו.

אגב, בכל סרטוני הוידיאו בהם צולם הרכב שבו נסע ריק רוס, אין זכר לפגיעות של קליעים במכונית, זאת אחרי שבדיווח הראשוני נטען שלפחות שני תריסרי כדורים פגעו בו. האם פיפטי סנט צודק והכל מבוים? נדע אחרי חקירת המשטרה.

עד עתה ריק רוס עצמו או דובר מטעמו טרם הגיבו לדיווחים אודות התקרית או להאשמות של פיפטי סנט. כזכור, אמרו השוטרים בפורט לודרדייל ש"נוסעי הרכב חוששים להיחשף כי הם מפחדים על חייהם ועל חיי משפחותיהם".

הרכב של ריק רוס אחרי התקרית