הקליפ שיצא בסוף השבוע האחרון לשיר "Popstar” בכיכובו של ג'סטין ביבר, העמיד את הכוכב הצעיר במצב לא נעים במיוחד מול הצופים, ורבים מהם ביקרו אותו על כך שבחר להציג לראווה את הבית המפואר שלו בתקופה בה אנשים רבים עדיין מתמודדים עם הנזקים שנגרמו בעקבות התפשטות נגיף קורונה.

אמש, ג'סטין בחר להגיב לדברים עם פוסט שכתב בעצמו, ואותו הוא שיתף דרך עמוד האינסטגרם שלו (146 מיליון עוקבים). באותו הפוסט הוא כתב בין היתר על השינויים שעבר מאז הפריצה הגדולה שלו בתעשייה לפני כעשור ועל הניסיונות שלו להתגבר על מצבים בעייתיים שהשפיעו על ההתנהלות שלו מול אנשים אחרים.

"הגעתי מעיירה קטנה ולא היו לי הרבה דברים חומריים״", כתב ביבר, "כסף ופרסום לא הניעו אותי, אני פשוט אהבתי מוזיקה. אבל כשהפכתי לנער נתתי לחוסר הביטחון ולתסכולים שלי להכתיב את מה שחשוב עבורי. הערכים שלי השתנו באיטיות".

View this post on Instagram

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

"נכנעתי לאגו ולעוצמה שהייתה לי וזה פגע במערכות היחסים שניהלתי. אני באמת מעוניין בקשרים בריאים. אני רוצה לפעול מתוך אמת ואהבה. חשוב לי להיות מודע לפגמים שלי וללמוד מהם. אני רוצה ללכת בעקבות התכנית של אלוהים", סיכם ביבר.

רבים מהמעריצים שקראו את הפוסט מאמינים שבחלק מהשורות הוא מדבר באופן מרומז על הקשר המורכב שניהל במשך שנים עם האקסית המיתולוגית שלו, סלינה גומז, ואת הפוסט הוא בחר לסגור עם התייחסות למשפחה שהוא מתכוון לבנות יחד עם אשתו, הדוגמנית היילי ביבר. "אני מוכן לוותר על התשוקות האנוכיות שלי כדי שאוכל להיות בעל טוב ובעתיד גם אבא טוב".