בנו הבכור של פיפטי סנט, מרקיז ג'קסון, הולך בעקבות אביו ופוצח בקריירה כראפר, אבל הוא לא מתייחס לאביו כאל אחת מההשראות שלו. ג'קסון הוציא את הסינגל הראשון שלו "Different" לפני יומיים, ובצירוף מקרים או שלא זה בדיוק אותו תאריך שבו הוציא אביו את אלבום הבכורה שלו "Get Rich Or Die Tryin" לפני 14 שנה. אבל במקום לכבד את אביו בשיר, ג'קסון עשה את ההפך והעביר ביקורת על האבהות שלו ואומר שם - "איבדתי את אבא שלי, הוא עדיין חי".

בראיון למגזין "Rap-Up" על השיר החדש, ג'סון התייחס למערכת היחסים השבורה שלו עם פיפטי. "כשגדלתי, אבא שלי היה גיבור העל שלי", הוא אמר. "זה היה כאילו אבא שלי היה סופרמן, פחות או יותר. אבל אז, ככל שהתבגרתי, התחלתי לראות תבניות מסוימות וזה השפיע על מערכת היחסים שלי עם אנשים. זה מה שקרה עם אבא שלי. הוא עדיין חי אבל אני לא יכול להגיד מתי הייתה הפעם האחרונה שדיברנו". ג'קסון הודה גם שהשיר החדש הוא "פחות או יותר פשוט איוורור שלי מהרבה תסכולים, להוציא הרבה רגשות. אנשים אומרים שהם יכולים לשמוע את הרעב בתוך השיר וזה מה שהרגשתי באותו רגע".

FaceTime?

A photo posted by Marquise (@199viq) on

 

השיר לא מדבר רק על פיפטי סנט, וג'קסון מרפרפ שם גם על קריירת הראפ הפורחת שלו. מיקסטייפ הבכורה שלו, "Escape", אמור לצאת בהמשך השנה. פיפטי סנט עצמו לא הגיב עד כה לשיר.