אמש נבחר "Feker Libi" לשיר שייצג את ישראל בתחרות האירוויזיון שתתקיים במאי הקרוב בעיר רוטרדם שבהולנד, ומי שתבצע אותו בפני מאות מיליוני צופים היא זוכת העונה האחרונה של "הכוכב הבא לאירוויזיון" - עדן אלנה.

את השיר כתב והלחין דורון מדלי ("Golden Boy" ו-"Toy") בשיתוף פעולה עם הזמר והיוצר עידן רייכל. עידן גם אחראי להפקה המוזיקלית יחד עם ינון יהל. הלילה והבוקר, אחרי ההכרזה על השיר המנצח, אלפי מעריצי אירוויזיון ברחבי העולם שיתפו את תחושותיהם בנוגע לבחירה של הציבור הישראלי - וכיף לראות שרוב התגובות מפרגנות במיוחד.

עוד במהלך המשדר, הועלו לרשת עשרות "סרטוני רייקשן" ("סרטוני תגובות") של צופים ממדינות שונות באירופה, וכמעט בכל אחד מהם ניתן לראות התלהבות רבה מהביצוע של השיר.

חלק מאותם צופים הופתעו מהבחירה ושיבחו את עדן על הופעתה, ובאתר wiwibloggs, שנחשב לאחד מאתרי המעריצים הפופולריים ביותר של האירוויזיון, נכתב: "השיר הגיע למקום השני בסקר שערכנו בקרב הגולשים שלנו, אבל נראה שהוא הבחירה הכי נכונה לאירוויזיון".

בין התגובות שהציפו את האתרים של מעריצי של התחרות, ניתן למצוא משפטים כמו "כל הכבוד ישראל, זה יעביר אתכם לגמר בלי בעיה"; "בחירה מושלמת"; "אוהבת את האווירה האפריקאית הזאת, זה מיוחד"; "בחירה נועזת"; ו"אחד השירים הכי טובים שיצאו עד כה לקראת האירוויזיון".

מנגד היו גם כאלה שהעלו ספקות בנוגע לשיר הנבחר, ואחד הטוקבקיסטים כתב: "אני לא חושב שנראה השנה את ישראל בגמר הגדול. זה (שיר) מוזר ודומה יתר על המידה ל-'Waka Waka' (להיט של שאקירה)", וגולש אחר הוסיף, "איך הישראלים לא בחרו את 'Roots', זה היה יכול להיות להיט ענק". 

למרות ההתלהבות הרבה, עדן עדיין ממוקמת במקום נמוך יחסית (נכון להבוקר היא נחה לה במקום ה-20) בטבלאות ההימורים של התחרות, ולשם השוואה, בשנה שעברה קובי מרימי מוקם באותו השלב במקום ה-21 בטבלאות.

כמובן שמדובר בשלב מוקדם, והתגובות ומיקומה של עדן בטבלה עתידים להשתנות בחודשים הקרובים, ולנו יש תחושה שהשיר שנבחר יתברג גבוה בטבלאות ההימורים, ויחד עם האנרגיה של עדן, הכישרון של מדלי, והטאץ' של רייכל - יש לנו סיכוי יותר מטוב לעלות לשלב הגמר ולהבריק בו. אנחנו כמובן, נמשיך לעקוב.