כשמגזין הכלכלה פורבס הכריז בחודש אוגוסט האחרון שריהאנה הפכה למילארדרית ולמעשה למוזיקאית העשירה ביותר בעולם - התגובה שלה הייתה מאוד פשוטה: "אלוהים הוא טוב". בראיון חדש לניו יורק טיימס מסבירה רירי שהיא עוד מתרגלת לסטטוס החדש שלה שמגיע בעקבות הערכת השווי שנעשתה לה ועומדת על 1.4 מיליארד דולר.

"זה מסובך כי קשה לקבל את המקום שאני נמצאת בו עכשיו כשאני יודעת מאיפה באתי", אמרה ריהאנה. "בנוסף, זה מרגיש טוב להיות מסוגלת לתת השראה לבחורות ובחורים צעירים, שכמוני, מגיעים עם נקודת פתיחה צנועה, נולדו להורים מהגרים או שהם מהגרים בעצמם - ולהוכיח להם שגם הם מסוגלים להגיע לזה".

לפי מגזין ההיפ הופ קומפלקס, ריהאנה אמרה דברים דומים לאחרונה על השטיח האדום של אירוע האופנה של המותג שלה פנטי. "אתם יודעים, זה היה ממש מוזר לקבל מחמאות מאנשים על כסף", אמרה אז, "בחיים לא קיבלתי ברכות על כסף קודם לכן. זה היה משוגע".

אבל בזמן שהתקשורת עסוקה בסטטוס החדש שלה, אפשר להיות רגועים כי מתברר שהיא סוף סוף מוצאת קצת זמן להיות גם באולפן, ולאחרונה היא התבטאה לגבי אחת מהחידות הגדולות ביותר היום בעולם המוזיקה: האלבום החדש שלה.

"זה הולך להיות אחרת לגמרי. אתם לא יכולים לצפות למה שאתם הולכים לשמוע, תזכרו את זה", הצהירה, "כל מה שאתם יודעים על ריהאנה לא הולך להיות מה שאתם עומדים לשמוע. אני עושה ניסויים במוזיקה כמו באופנה. אני אמורה להיות מסוגלת ללבוש מה שאני רוצה - ואני מתייחסת למוזיקה באותו אופן. אני נהנית, וזה הולך להיות שונה לחלוטין".