במסגרת מסע הקידום של אלבומו השני, הארי סטיילס הופיע בסוף השבוע האחרון בתכנית הטלוויזיה האמריקאית "סאטרדיי נייט לייב". הכוכב השתתף במערכונים קומיים, ביצע שירים חדשים ופתח את התכנית עם מונולוג, שבמהלכו הוא עקץ את זאיין מאליק, שבעבר היה חברו בהרכב הבנים המצליח "וואן דיירקשן".

סטיילס הזכיר את שמות חבריו ללהקה כשאמר "הם האחים שלי, נייל, לואי, ליאם". במקום לציין גם את שמו של זאיין, הזמר אמר "ו.. אממ רינגו". ההשוואה בין מאליק לרינגו סטאר הגיעה ככל הנראה בעקבות התנהלותו הבעייתית של רינגו בשנים האחרונות של הביטלס. לקראת סוף שנות ה-60 רינגו סטאר איים לפרוש מהלהקה ובנוסף שיבש את רצף ההקלטות כשנסע לחופשה בספרד.

כזכור, ב-2015 מאליק בחר לעזוב את שאר הבנים ולהתמקד בקריירת סולו. שנה לאחר מכן הוא הוציא את אלבום הבכורה המצליח שלו. למרות שרבים מיהרו להכתיר אותו ככוכב הגדול שיצא מהלהקה, זאיין לא הצליח לשחזר את ההצלחה לה זכה בהתחלה ואת מקומו כאמן הבולט שיצא מההרכב תפס סטיילס.

בעקבות ההערה שזרק לעבר זאיין במהלך השידור החי, מקורבים להארי סיפרו לתקשורת: "הוא ידע לאן הוא נכנס כשצחק על זאיין. היו מתיחויות בין זאיין והאחרים במשך זמן רב והעקיצה הזאת הגיעה ממקום תמים, ציני ומבוסס על המציאות. זאיין תמיד היה קשה. המטרה של הארי הייתה לצחוק והוא לא מביע חרטה".