הקליפ של אריאנה גרנדה וג'סטין ביבר הוא ללא ספק הדבר הכי מדובר כרגע בתעשיית המוזיקה. שני הכוכבים הוציאו בסוף השבוע האחרון את הדואט הראשון שלהם, "Stuck With U”, שלווה בקליפ בו משתתפים עשרות כוכבים מתעשיית הבידור, ביניהם דמי לובאטו, מילה קוניס, אשטון קוצ'ר וקנדל וקיילי ג׳נר.

לקראת עלייתו של הקליפ בסוף השבוע, ביבר שיתף קטעי וידאו שצילמו כמה מהמשתתפים בבתיהם, ואחד מהם הוא סרטון שצילמה קרול בסקין, כוכבת הסדרה הדוקומנטרית של נטפליקס, "חיות רעות".

אותו קטע וידאו לא נכנס לעריכה הסופית של הקליפ, דבר שהעלה כמה שאלות בקרב הצופים לגבי ביטול השתתפותה בקליפ. בעקבות העיסוק הרב בעניין מצד המעריצים, סיפרה גרנדה למיליוני העוקבים שלה שהיא זו שביקשה לגנוז את הסרטון של בסקין: "לא הסכמתי לאשר את הסרטון (של קרול) בקליפ הרשמי. אבל בכל מקרה זה קיים וזה ייחודי", כתבה גרנדה

בעקבות שידור הסדרה הפופולרית, רבים טוענים שקרול קשורה להיעלמות של בעלה הקודם, דון לואיס, שנעדר משנת 1997. אותה תעלומה היא אחד הנושאים שבהם עוסקת הסדרה, ולמרות הרמזים השונים אליהם נחשפו הצופים, המשטרה לא מגדירה את קרול כחשודה במקרה.

עוד לפני שגילתה שהסרטון שלה לא נכנס לעריכה הסופית של הקליפ, כתבה בסקין: "מכיוון שכולנו במשבר הזה ביחד, שמחתי להתחפש ולרקוד יחד על הווארד (בן זוגה הנוכחי), לאחר שביקשו ממני להשתתף. אני מקווה שהשיר יצליח וישפיע לטובה על כל מי שנמצא כרגע בבידוד".

כעת עם הבחירה שלא לשתף את הקטע שלה בקליפ, כולם מחכים לראות איך תגיב בסקין שנמנעה מלהגיב לעניין עד כה.דרמה? בקטנה.