מילניאלז - אנחנו יודעים שגם אתם תהיתם מאז שנות ה-2000 המוקדמות מה הסיפור עם הכוכב המסתורי הזה בסמל של אן סינק. ויש לנו חדשות טובות עבורכם - סוף סוף יש לנו תשובה! בראיון להפינגטון פוסט סיפר חבר הלהקה ג'ואי פאטון (אתם אולי זוכרים אותו בתור "ההוא שנראה מבוגר מכולם בעשור"), שמכופף הכפיות הישראלי אורי גלר הוא זה שיעץ להם להוסיף את הסימן לשמם.

"פגשנו אותו בבריטניה", סיפר פאטון, "הוא אמר לנו שהוא רואה משהו עם שמשות או כוכבים או עם אסטרונומיה בקריירה שלנו, ושנה אחר כך היה לנו כוכב על האלבום". פאטון לא היה מאוד ברור אם גלר רק חזה את הגעתו של הכוכב, או שהוא ממש גרם לחברי הלקה להוסיף את הסימן לשמם, כך או כך נראה שהוא מייחס את הכוכב הזה או את משמעותו לגלר, שאוחז בקריירה מרשימה למדי בחו"ל.

עוד ב-mako מוזיקה:

אתם בודאי יכולים לנחש שבגרסה של גלר לסיפור, הוא משחק תפקיד הרבה יותר דומיננטי בהצלחת הלהקה: "כמובן שכופפתי עבורם כמה כפיות והם התרשמו מאוד", התרברב אמן האשליות. "ישבנו ביחד וכתבתי על מפית NSYNC, ואז הוספתי את הכוכב ואמרתי להם שאם הם ישימו את הכוכב על האלבום שלהם, הוא יגיע למקום הראשון במצעדים של בילבורד". האמת היא שהם הגיעו למקום ה-2, אבל גם זה מכובד מאוד.