כלי התקשורת בארצות הברית מדווחים החל מאמש על ירי בהופעתו של הראפר ליל בייבי (דומיניק ארמני ג'ונס, 25) באירוע שנערך אתמול בעיר ברמינגהאם שבאלבמה, אז הופסקה הופעתו של הראפר הצעיר בעקבות קולות הירי והבהלה שאחזה בקהל. בהמשך הדיווחים נודע כי אדם אחד נפגע קשה ופונה לטיפול בבית החולים.

בסרטונים שמתעדים את האירוע ניתן לראות כי זמן קצר לפני שנשמעו קולות הירי, נוצרה מהומה ענקית מתחת לבמה, ועדי ראייה מספרים כי אותו עימות אלים בקרבת הבמה היה הטריגר של אותו החמוש להוציא את כלי הנשק ולפתוח באש.

ליל בייבי נחשב לאחד הראפרים הפופולריים היום בתעשיית המוזיקה, ובשנתיים האחרונות הוא שיתף פעולה עם עשרות אמנים מובילים, ביניהם דרייק, פיוצ'ר, ליל וויין וטראוויס סקוט.

כמעט כל הלהיטים ששחרר (ובראשם "Drip Too Hard") הפכו להצלחה וצברו עד כה כ-2 מיליארד צפיות ביוטיוב, והאלבום החדש שהוציא לפני כשבועיים כבש די בקלות את מצעד האלבומים של ארצות הברית.

בשבוע שעבר נפוצו שמועות על סכסוך שפרץ בין אנשיו של ליל בייבי לראפר אופסט, שמוכר כחבר הרכב ההיפ הופ 'מיגוס' וכבן זוגה של קארדי בי, ולפי אותם דיווחים, החבורה של ליל בייבי תקפה את אופסט והותירה אותו ברחוב כשהוא לבוש בתחתונים.

נכון להיום, למרות ששני הראפרים הכחישו את הדברים, יש מעריצים שמאמינים שקיים קשר בין אופסט לפיגוע הירי בהופעתו של בייבי אמש.