כמעט ארבע שנים עברו מאז שהזמרת האמריקאית כריסטינה גרימי נורתה למוות במהלך הופעה שהעלתה באורלנדו שבפלורידה.

במהלך הקריירה הקצרה שלה זכתה גרימי לפופולריות רבה בזכות גרסאות הכיסוי שהעלתה ליוטיוב, כשבנוסף היא השתתפה בעונה ה-6 של "דה וויס" והגיעה למקום השלישי בתכנית בזכות ביצועים מוצלחים לשירים כמו "Wrecking Ball" (מיילי סיירוס), "Dark Horse" (קייטי פרי) ו-"Counting Stars" (וואן רפאבליק).

ביום שישי האחרון, הזמר והיוצר סטפן רזא, שהיה בן זוגה של גרימי, חשף שיר חדש בשם "Hard Mode", שמסמפל קטעי שירה שהיא הקליטה עוד בחייה.

בהודעה שפרסם לצד השיר, סיפר סטפן שהוא קיבל אישור מבני משפחתה של גרימי להשתמש בהקלטות "אישיות" שלה לטובת פרויקט מוזיקלי לזכרה.

השיר החדש הוא טעימה ראשונה מתוך אלבום שלם בשם "Songs for Christina", שצפוי לצאת לקראת סוף השנה, וכל שיר בפרויקט החדש יכלול הקלטה קולית, קטע שירה או סימפול מתוך שיר שגרימי הוציאה בעבר.

עוד מתברר כי כמה חודשים לאחר מותה, סטפן סייע למנהליה של גרימי לסיים את העבודות על האלבום "All Is Vanity", עליו היא עבדה בשנותיה האחרונות.

כזכור, גרימי נורתה למוות בזמן שחילקה חתימות למעריצים שהגיעו לצפות בהופעתה. הרוצח, קווין ג'יימס לויבל בן ה-27, התאבד במקום לאחר ביצוע הרצח, וכריסטינה פונתה לבית החולים במצב אנוש, שם נקבע מותה כמה שעות מאוחר יותר כשהיא בת 22 בלבד.