הזמר הלטיני רומיאו סנטוס הופיע לפני כשבוע במדיסון סקוור גארדן שבניו יורק מול אלפי מעריצים. במהלך האירוע הכוכב העלה לבמה מעריצה שלו לרגע אינטימי איתו. הוא תפס את ידה, הכניס אותה לתוך מכניס וגרם לצעירה לגעת באיבר מינו. הרגע השערורייתי על הבמה גרר ביקורות קשות כלפי הזמר וסוקר באתרי החדשות הלטיניים.

בנוסף להטרדת המעריצה, ביום האהבה האחרון (שנערך לפני כשבועיים) הזמר שחרר קליפ פרובוקטיבי עבור הסינגל החדש שלו, "Sobredosis", בו הוא מארח את הזמר אוסונה. אנחנו כבר רגילים לסצנות מיניות בקליפים ללהיטים הלטינים, אבל הפעם הכוכב הלך רחוק מדי. שבוע אחרי שהווידאו עלה, רומיאו נדרש להסיר אותו מהרשת.

בהודעה שקיבל מהנהלת יוטיוב, הזמר בן ה-36 התבקש להוריד את הסרטון משרתי האתר מאחר והוא כולל תכנים פרובוקטיביים. בכדי לא לפגוע בבאז שנוצר סביב השיר, הוא מיהר לערוך גרסה מעודנת של הקליפ ולהעלות אותה במקום המקור.

בפוסט שהעלה בעקבות ההחלפה, רומיאו כתב: "היינו צריכים להוריד את הקליפ המקורי בגלל כמה סצנות לא מצונזרות שנכללו בו. כבר החלפנו אותו בחדש". בחמשת הימים שהוא באוויר, הווידאו המעודכן צבר למעלה מ-24 מיליון צפיות ביוטיוב.