בעשור האחרון קלווין האריס הפך לאחד המוזיקאים הגדולים בעולם. הדיג'יי והמפיק המוזיקלי הוציא עשרות להיטי ענק שכבשו את המצעדים ברחבי העולם וצברו מיליארדי צפיות ביוטיוב. בנוסף, הוא שיתף פעולה עם אמנים כמו ריהאנה, פלורנס אנד דה מאשין, אלי גולדינג, אריאנה גרנדה, קייטי פרי, דואה ליפה, ניקי מינאז', קיילי מינוג וסם סמית'.

ב-2014 קלווין היה בשיאו. השירים שלו מוקמו במקומות הראשונים של טבלאות המצעדים והוא שימש כמופע המרכזי של כמה מהפסטיבל הגדולים בעולם. באותה שנה המוזיקאי הבריטי התמודד עם בעיות שתייה שגרמו לו לפנות מספר פעמים לטיפול רפואי.

בפוסט ששיתף השבוע, אליו צירף סרטון מתוך סט שלו מאותה השנה, קלווין כתב: "2014 הייתה שנה מעניינת, שהתחילה עם עלייתי למקום הראשון בבריטניה והסתיימה עם מאמצים של רופאים להחזיר את הלב שלי לפעילות. האירוע הזה קרה בין לבין".

בעקבות דבריו המטרידים, מקורב לקלווין סיפר שהכוכב איבד את ההכרה באחד הערבים בהם הופיע על הבמה ונאלץ לעבור פעולות החייאה לאחר שהלב שלו הפסיק לעבוד. על אותה תקרית קלווין לא סיפר למעריציו עד לפרסום הפוסט החדש.

במהלך השנים הוא נאבק בהתמכרות שלו ובמשך תקופה ממושכת נמנע לגמרי משתיית משקאות אלכוהוליים. באחד הראיונות שהעניק בעבר סביב אותו נושא, קלווין סיפר: "הפסקתי לשתות כי זה פגע בבריאות שלי. זה השפע על המוח שלי בצורה הכי גרועה שיש".