בתחילת השבוע הודיעו רובי וויליאמס וחברי להקת טייק ד'את על איחוד ההרכב לטובת מופע מיוחד שיעלה לקראת סוף החודש דרך הרשת.

ההכנסות מאותו מופע, כך על פי חברי ההרכב, ישמשו כתרומה למען אנשים שעבדו בהפקות הופעות ואיבדו את עבודתם בעקבות משבר הקורונה שהוביל לביטול כל האירועים המוזיקליים הגדולים של 2020.

חבר ההרכב בעבר, הזמר המצליח רובי וויליאמס, פרש מהלהקה ב-1995 לטובת פיתוח קריירת הסולו שלו, ובמשך השנים זכה להצלחה אדירה בזכות להיטים כמו "Angels”, “Feel” ו-"Supreme”.

הוא חזר לעבוד עם הרכב הבנים ב-2010 והוציא יחד איתם את אלבומה השישי של הלהקה, "Progess”, אך מאז וויליאמסהופיע עם טייק ד'את רק במספר מצומצם של אירועים והמשיך להתמקד בעיקר בקריירת הסולו שלו.

בפוסט ששיתפו לאחר ההכרזה המרגשת, כתבו חברי הלהקה: "זאת הפעם הראשונה שאנחנו מתאחדים עם החבר הוותיק שלנו במופע חד-פעמי באינטרנט. זה תמיד טוב לעבוד שוב עם רובי ואנחנו מאוד מתרגשים לקראת האירוע הייחודי הזה שכולם יוכלו ליהנות ממנו מהבית".

"אני מחכה בקוצר רוח להופיע שוב עם הבנים. זה תמיד עונג עבורי", כתבו ויליאמס עצמו לאחר שהידיעה על מופע האיחוד החד-פעמי עוררה התלהבות רבה בקרב מיליוני המעריצים של טייק דאת.

במופע יהיה ניתן לצפות ב-29 במאי (שישי הבא) בשעה 22:00 דרך עמוד היוטיוב הרשמי הבא, וכאמור חוץ מוויליאמס יופיעו גם כל שאר חברי הלהקה: גארי בארלו, מארק אואן והאוורד דונלד.