אריקה באדו, זמרת הארנ'בי זוכת הגראמי, עלתה לכותרות ב-2008 כשבביקור שלה בישראל הביעה הזדהות עם אמני היפ הופ פלסטינים ועם מחאותיהם. רבים האשימו אותה באנטישמיות בעקבות המהלך הזה. עשור אחרי, היא העלתה את הנושא מחדש בראיון שפורסם השבוע. בין דבריה, באדו אמרה: "אני לא אדם אנטישמי. אני אפילו לא ידעתי מה פירוש המושג לפני שכינו אותי ככה. אני תומכת בזכויות אדם ורואה טוב בכל אחד. אני רואה משהו טוב בהיטלר".

הזמרת שהצליחה לזעזע את המראיין דיוויד מרצ'ס, המשיכה: "היטלר היה צייר נפלא. הייתה לו ילדות איומה. כשאני מסתכלת על הבת שלי אני מדמיינת שהיא בבית של מישהו אחר ושמתייחסים רע אליה". בהמשך השיחה הוסיפה שהיא מודעת לעובדה שאין לה "דעה פופולרית בנושאים מסוימים". לאחר פרסום הראיון, באדו העלתה פוסט חריף, בו כתבה: "דיוויד מרצ'ס מוולצ'ר בשיחה עם אריקה באדו, או: היהודי ובאדו".


באותה שיחה באדו ציינה גם שהיא אוהבת את ביל קוסבי, למרות ההאשמות באונס שמופנות נגדו. היא סיפרה: "אני צריכה לחשוב על זה לעומק ולדעת את כל העובדות כדי שאוכל להחליט לגבי העניין. אני אוהבת אותו ואת מה שעשה עבור העולם. אם הוא חולה, למה שאכעס עליו?".