השמועות על רומן סודי בין ליידי גאגא לבראדלי קופר עוררו לא מעט רעש ברשת בחודשים האחרונים ובשבוע שעבר הסערה התגברה אחרי שמספר אתרים מוכרים דיווחו על כך שהזמרת נכנסה להריון. לפי אותם דיווחים, גאגא סיפרה למקורביה שהיא לא בטוחה לגבי זהות האבא ושייתכן שהילד שייך לבראדלי, לצידו כיכבה בשובר הקופות "כוכב נולד".

השבוע גאגא בחרה להתייחס לשמועות ובפוסט שהעלתה לרשת היא הכחישה את הדבר. באותו ציוץ היא סיפרה שהיא ב"הריון" עם אלבומה השישי, עליו היא עובדת בימים אלה. ההכרזה המרגשת עוררה התלהבות רבה בקרב המעריצים של הזמרת, שמצפים לפרויקט המוזיקלי הזה כמעט שלוש שנים.


במהלך השבוע מעריצים הבחינו שבעקבות ההכרזה גאגא החלה לעקוב באינסטגרם אחרי שני מוזיקאים. האחד הוא המפיק המוזיקלי בלוד-פופ והשנייה היא הזמרת ריהאנה. המהלך הזה גרם לרבים מהם להאמין שגאגא עובדת עם השניים על אלבומה החדש, מכיוון שחלק גדול מ-40 האנשים אחריהם היא עוקבת הם שותפים לפרויקטים מוזיקליים שלה.


לפני שנתיים גאגא עבדה עם בלוד-פופ על אלבומה הקודם. המפיק המוזיקלי היה שותף ליצירת כל שירי האלבום, ביניהם הלהיט "Million Reasons". במהלך העשור האחרון בלוד-פופ עבד עם מדונה ובריטני ספירס והיה אחרי על הלהיטים "Sorry" ו"Friends" של ג'סטין ביבר.