מוקדם יותר השבוע סיפרה הזמרת נטלי הורלר, שמוכרת כסולנית של הרכב הדאנס הגרמני קסקדה, כי היא שנדבקה בנגיף הקורונה.

הורלר הסבירה שבעקבות סימפטומים שהופיעו אצלה (צינון, כאבי ראש ופגיעה בחוש הטעם והריח) והתפשטות הווירוס בגרמניה בשבועות האחרונים - היא החליטה לעבור בדיקה בתשלום. 

"אני מפחדת, נמצאתי חיובית בבדיקה של וירוס הקורונה", סיפרה הורלר, "אני עדיין מתרגלת לרעיון, אבל לא הרבה השתנה בנוגע לשגרה היומית שלי. שמרתי על בידוד במשך זמן רב ומעכשיו לא אצא מהבית במשך 14 הימים הקרובים. הדבר החשוב ביותר הוא לשמור על אחרים שעלולים להיות בסכנה". היא הוסיפה שמצבה טוב ושלדעתה היא נדבקה בזן הפחות אלים של הנגיף.

View this post on Instagram

I’m afraid I have been tested positve for the corona virus...i’m still getting used to the thought, but saying that- nothing much changes about my everyday life really. I’ve been self isolating for ages now anyway and now I’ll just not leave the house at all for the next 14 days and be in full blown quarantine‍♀️My case will most likely be mild, so the most important thing is to protect everyone else who may be at risk. So please continue to STAY HOME! Lots of love, nat x #stayhome

A post shared by CASCADA (@cascada_official) on

קסקדה זכו לפריצה הגדולה שלהם באמצע העשור הראשון של שנות ה-2000 עם שחרור להיט המועדונים המצליח "Everytime We Touch" (גרסה מחודשת לשיר של הזמרת מגי ריילי). לאחר מכן הם כבשו את המצעדים עם שירים כמו "Because the Night", "Evacuate the Dancefloor" ו-"What Hurts the Most". ב-2013 הלהקה ייצגה את גרמניה בתחרות האירוויזיון עם השיר "Glorious", איתו היא סיימה במקום ה-21.