מאחורי כל שיר שמנסה להפוך ללהיט עומדת היום קבוצה גדולה של אנשים שאחראית על ההפקה, המילים, וכמובן (וזה כנראה החלק הכי חשוב) גם על הקידום. למרות זאת, יש גם מקרים יוצאי דופן, כמו זה שקורה בימים אלה בבריטניה, שם הרשתות החברתיות ושירותי הסטרימינג סוערים בחודשיים האחרונים בזכות שני ילדים שעשו בית ספר לכולם והוכיחו שלא תמיד צריך צוות ענק שיעמוד מאחוריך - ולפעמים מספיק רק שיר טוב וגישה לאינטרנט.

תכירו את A1 וJ1. שני ראפרים צעירים בני 15 ו-17 (בהתאמה) מבריטניה שהוציאו לא מזמן את "Latest Trends". אחרי שהכירו במהלך 2020 באפליקציה HousePartyהשניים חיפשו דרך להפיג את השעמום בתקופת הקורונה, ולאחר כמה שיחות וידאו משותפות, הם החליטו לנסות ליצור שיר ביחד, שיתפו קטע קצר של ראפ על ביט עם גיטרה - ומהר מאוד זכו לעשרות תגובות חיוביות.

בשביל לנסות ולהבין קצת יותר מה יש להם ביד, השניים העלו ב-19 בדצמבר האחרון טיזר מהשיר לטיקטוק ושאלו את העוקבים: "לשחרר את זה? תגיבו מה אתם חושבים". לא עברו כמה ימים והסרטון של השניים פשוט התפוצץ באפליקציה עם אלפי תגובות, לייקים, וכ-2,000 סרטונים חדשים בכל יום שעלו עם הסאונד הקצר של השיר לרשת החברתית, ואחרי קצת יותר משבועיים שבהם העוקבים שלהם התחננו על בסיס יומי לקבל כבר את השיר המלא - בסוף זה קרה והשיר יצא.

@j1mulla1

I know you lot have been waiting for this one, ‘Latest Trends’ out Thursday at 4PM #DTB

♬ A1 x J1 Latest Trends - J1mulla

ההייפ המאסיבי ששני הילדים האנונימיים האלה (ששמם האמיתי טרם נחשף) יצרו סביב השיר שלהם עוד לפני שיצא בכלל עזר ל"Latest Trends" להפוך ללהיט הגדול ביותר היום בבריטניה עם מקום שישי במצעד ההשמעות של ספוטיפיי; מקום 12 במצעד 40 הלהיטים של הממלכה הבריטית; קרוב ל-5 מיליון צפיות ביוטיוב; ועוד 12.5 מיליון האזנות בספוטיפיי (!).

אז נכון, אי אפשר לדעת עדיין אם השיר הזה יהיה פורץ דרך או רק להיט חולף, אבל השילוב של הגיטרה עם קצב הראפ הבריטי יצר סאונד מעניין ומחדש שנע בין ארנ'בי אמריקאי לראפ בריטי, וכשחושבים על זה לעומק, זה לא כזה מפתיע שיוצרים שגדלו עם כל סגנונות המוזיקה במרחק לחיצה יחברו בין כמה ז'אנרים ויולידו צליל חדש לחלוטין. אנחנו, כמובן, נמשיך לעקוב אחרי שני הילדים האלה שהפכו מדינה שלמה עוד לפני שסיימו תיכון.

@j1mulla1

In just 1 week it's gone from being a snippet on TikTok we made during the pandemic to being streamed over 2 million times❤️✌ #DTB @a1orfundz

♬ original sound - J1mulla