סיי, פרסי אמטיוי אירופה (צילום: Ian Gavan, GettyImages IL)
שותה. psy | צילום: Ian Gavan, GettyImages IL

תשובה סופית בויכוח בין מפיקי המופעים של סיי (psy) בישראל לבין חברת התקליטים שמייצגת אותו, בשאלה האם בכלל הוא היה אמור להגיע לכאן בשבוע שעבר - עדיין לא ניתנה. השורה התחתונה היא שמלך ה"גאנגנם סטייל" לא הגיע לארץ, הופעותיו בוטלו, ורוכשי הכרטיסים נותרו מאוכזבים.

אבל את Psy עצמו כנראה כל זה לא מעניין, והוא ממשיך בשגרת חייו. ועל פיראיון שהעניק ל"סאנדי טיימס" השגרה הזו כוללת שתייה של לא מעט משקאות אלכוהוליים חריפים.

וכך צוטט הקוריאני: "אם אני שמח - אני שותה, אם אני עצוב - אני שותה, אם יורד גשם - אני שותה, אם יש יום שמש - אני שותה. אני מפסיק לשתות רק כשאני בהאנגאובר, וזה קורה לי הרבה".

Psy גם חשף את החיבה הגדולה שלו לוודקה המיוצרת במולדתו קוריאה, אותה הוא מכנה "החברה הכי טובה שלי" ו"שותפה לדרך שעשיתי". אבל מציין שהוא בכיף שותה גם "וויסקי, טקילה, וודקה רוסית - הכל הולך".

דחה הצעות לניתוחים פלסטיים

כמו כן מספר סיי בראיון שבתחילת הקריירה שלו דחה הצעות של חברת התקליטים לעבור ניתוחים פלסטיים שישנו את חזותו החיצונית. "התפרסמתי עם הגוף הזה! רוב המפורסמים רזים ממני או גבוהים ממני ויש להם פרצופים קטנים משלי, או עיניים גדולות משלי".

גאוותו של Psy היא על חשבון היו טיוב המפורסם שלו, שהגיע בתחילת החודש ל-3 מיליארד צפיות, רובן, כידוע, בלהיט הכמעט יחיד שלו - "גאנגנם סטייל", שעבר את ה-1.7 מיליארד צפיות. ההישג הזה מעמיד אותו כאחד משלושת כוכבי הפופ היחידים שהגיעו למספר הזה, לצד ריהאנה וג'סטין ביבר.

השאיפה המקצועית הבאה של סיי היא לשתף פעולה עם בריאן מיי, הגיטריסט הותיק של להקת "קווין". זאת לאחר שהשניים קבעו להיפגש לבראנץ' כאשר סיי ביקר לפני כחודש באנגליה.

>> חמש סיבות שבגללן חייבים ללכת להופעה של ריהאנה