שרית חדד, עברי לידר, אינפקטד מאשרום, קרולינה והדג נחש יתמודדו על הזכות לייצג את ישראל בקטגוריית "Best European act" בתחרות פרסי MTV אירופה לשנת 2010, כך מודיעה הבוקר הבוקר הMTV ישראל בשיתוף MTV  אירופה.

הקליפ של האמן הזוכה ייצג את ישראל בטקס ה-EMA 2010 שיתקיים ב-7 בנובמבר במדריד. ההצבעה נפתחה הבוקר באתר MTV  אירופה. על מנת להצביע לקליפ האהוב עליכם יש לשנות בתחתית העמוד מצד ימין את הלשונית למדינה שלנציגיה תרצה להצביע: Israel) ההצבעה באתר תנעל ב-15 באוקטובר 2010.

חמשת המתמודדים

חמשת האמנים והקליפים שמתמודדים השנה הם:

קרולינה - צר לי צ'רלי  (Sorry Charlie),

עברי לידר - ג'סי  (Jesse),

הדג נחש - שיר נחמה (Consolation Song),

שרית חדד - Do You Love Me,

אינפקטד משרום -  Smashing The Opponent.

הזוכה על פי ההצבעות באתר MTV  אירופה יזכה את מבצעו בתואר "האקט הטוב ביותר בישראל לשנת 2010" ויזכה את מבצעו בפסלון MTV  אירופה היוקרתי.

שירי, נינט, ומי השנה?

חמשת הקליפים והאמנים המועמדים להצבעה, נבחרו על ידי ועדת שיפוט מקצועית שכללה אמנים, עיתונאים, מבקרי מוזיקה ואנשי תעשייה בולטים. את ריכוז המועמדים ערכה MTV  ישראל בראשותו של העורך הראשי, אלעד סונגו. בקטגוריה זו התמודדה ב-2008 שירי מימון והייתה לנציגה הישראלית הראשונה אי פעם בטקס היוקרתי. ב-2009 היתה זו נינט שייצגה את ישראל.

"יהיה מעניין לראות כיצד יצביע הקהל הישראלי השנה", אומר סונגו. "MTV ישראל ממשיכה גם השנה לפעול למען קידום המוזיקה והיוצרים הישראלים בחו"ל, באמצעות שימוש בפלטפורמה הבינלאומית של הרשת".

>> שרית חדד דלפה לרשת עם "זהו קיץ"