בילי אייליש מסכמת בימים אלה את השנה הכי מוצלחת בקריירה הקצרה והמדהימה שלה עד כה, וממשיכה לקטוף פסלונים בטקסי פרסים שונים ברחבי העולם.

אמש זה קרה שוב, אחרי שהזמרת הצעירה נכחה בטקס פרסי ה-BRIT (האירוע המוזיקלי הגדול והנחשב בבריטניה), במהלכו היא ביצעה את השיר החדש שלה, "No Time To Die", שילווה את הסרט האחרון בסדרת סרטי "ג'יימס בונד".

בהמשך הערב, לאחר ביצוע המרגש, אייליש הוכרזה כזוכה הגדולה בפרס "אמנית הסולו הבינלאומית הטובה ביותר", תואר עליו התמודדה מול אריאנה גרנדה, קמילה קביו, לנה דל ריי וליזו.

מי שהעניקה את הפרס לבילי היא חברת הספייס גירלז, מלאני סי, ולמרות כמות הפרסים בהם זכתה לאחרונה, וההערכה העצומה לה היא זוכה בכל העולם, אייליש לא הצליחה להישאר אדישה כשגילתה שגם הקהל הבריטי נשבה בקסמה.

בנאום הזכייה שלה, התייחסה בילי לגל הטוקבקים הפוגעניים כלפיה שהופצו בחודשים האחרונים וגרמו לה להתרחק מהרשתות החברתיות: "הרגשתי מאוד שנואה לאחרונה, וכשאני עומדת על הבמה הזאת ורואה אתכם מחייכים, זה בכנות גורם לי לבכות", אמרה אייליש בפתיחות.

בראיון שהעניקה לרשת הטלוויזיה BBC בבוקר שקדם לטקס, סיפרה אייליש שהיא הפסיקה להשתמש בפלטפורמות החברתיות לפני ימים אחדים, ומדובר בהחלטה הטובה ביותר שעשתה לאחרונה: "הפסקתי לקרוא תגובות בגלל שזה הרס את חיי", היא הסבירה, "זה מוזר, ככל שאתה עושה יותר דברים מגניבים, ככה אנשים יותר שונאים אותך. האינטרנט הוא ערימה של טרולים".  

"זה מטורף שהקפדתי לקרוא כל תגובה וכל פוסט", הוסיפה אייליש. "הייתי צריכה להפסיק לעשות את זה מזמן, אבל הבעיה היא שרציתי לשמור על קשר עם המעריצים שלי, ואנשים הרסו את זה בשבילי ובשבילם. זה חרא. אני עדיין מנסה לעקוב אחרי הפוסטים של המעריצים שלי. אם אראה רואה מעריצים שלי בא לי לדבר איתם, אבל האינטרנט הורס את חיי, אז הפסקתי עם זה".

בין האורחים שהגיעו לטקס הפרסים הבריטי היה גם הזמר הישראלי אביב גפן. זמן קצר לאחר האירוע, אביב שיתף תמונה שלו בה מופיע לצידו הזמר הבריטי וחבר וואן דיירקשן לשעבר, הארי סטיילס. לפוסט הוא הוסיף את הכיתוב: "עם הארי סטיילס, מרכלים על בילי אייליש".

View this post on Instagram

עם הארי סטיילס מרכלים על בילי אייליש @harrystyles @thebritawards

A post shared by Aviv Geffen (@avivgeffenmusic) on