ג'יידן סמית' תמיד היה חשוף עם המעריצים שלו. בשבוע שעבר הוא החליט לשתף עם המעריצים שלו שהוא משחרר קליפ חדש, Still In Love, אבל עשה את זה עם סרטון שהוא ממרר בבכי. ג'יידן לא חושף את הסיבה לדמעות בסרטון הקצר - בהתחשב בשם השיר אפשר להניח שמדובר בשברון לב - אבל צירף לסרטון כמה מילים.

"אני אוהב את המעריצים שלי, אני אוהב את המסעות שלנו, המשפחה הזאת היא המבצר שלנו", שיתף, "הייתי צריך לכתוב משהו על רגשות ועל איך הם בסדר או משהו כזה, אבל בכנות פשוט מצאתי את הסרטון הזה בטלפון שלי".  ההשקה המוזרה זכתה לתגובות מעורבות, חלקן הרגישו צורך לתמוך בג'יידן על הצגת רגשות בפומבי לכאורה מצדו. 

View this post on Instagram

A post shared by Jaden Smith (@c.syresmith)

"התגובות האלה מראות בדיוק למה זה היה מתבקש", כתב אחד המעריצים, "לגברים צריך לאפשר להחצין את הרגשות שלהם בלי שישפטו אותם על זה. זו רמה לא הוגנת של לחץ ועצבים שאנחנו סוחבים יומיום, לא רק כי אתה צריך לסבול כל פצע, אלא כי אתה אפילו לא יכול להראות שהוא מכאיב לך", כתב אחד מהם. אחרים פשוט פסקו שמדובר במעשה "מביש וציני".

הקליפ החדש שייך לשיר מהאלבום האחרון של ג'יידן, Day Tripper’s Edition. רבים הניחו כי מדובר בהמשך ישיר של קודמו CTV3: Cool Tape Vol. 3, ששוחרר ב-2020. אבל בניגוד לשמות העוקבים, בשיחה עם זיין לואו מאפל מיוזיק, כשיצא האלבום הראשון, הוא אמר שבכלל מדובר בהמשך לאלבומים קודמים שלו, מ-2017 ו-2019: "זה מתרחש בערך כשאני באזור גיל 15, כל הדרך עד גיל 17", אמר וחשף את רגשותיו כבר אז כשהודה בבלבול שלא הבין "איך הכל קרה? למה הכל קרה? איפה החברים שלך? איפה כולם?".