רק לפני שבועיים סיפרנו לכם ש-"All I Want For Christmas", שיר חג המולד שמריה קארי הקליטה בשנת 1994, הכניס לה עד היום כ-60 מיליון דולר, ואחרי שב-2019 השיר סוף סוף כבש את המקום הראשון במצעד הבילבורד - קארי הצליחה בסוף השבוע לשבור שיא נוסף עם השיר הבלתי נגמר הזה.

ביום שישי האחרון (יום חג המולד עצמו), השיר של קארי התנגן בספוטיפיי לא פחות מ-17 מיליון פעמים, והפך בקלות לשיר שהושמע הכי הרבה ביום אחד (אי פעם )בשירות הסטרימינג הפופולרי.

"וואו, אני יודעת שרוב האנשים חושבים שאני עושה מזה כסף", כתבה הזמרת הנרגשת בחשבון הטוויטר שלה אחרי שהתבשרה על ההישג. "אבל האמת היא שהסיבה האמיתית שבגללה אני יושבת כאן בתדהמה והכרת תודה היא השמחה שהשיר הזה מביא לאנשים".

"אני חושבת שזה בדיוק הגעגוע שהיה לי בילדותי. תמיד רציתי שהחגים יהיו מושלמים והם מעולם לא היו", סיפרה קארי לאחרונה על משמעות השיר עבורה בראיון למגזין Elle. "תמיד היה מישהו שהרס את הרגע, תמיד היו בני המשפחה שלא תיפקדו שבאו והרסו הכל". 

כך או כך, למרות הזכרונות הכואבים, אם קארי תמשיך בקצב הזה לשבור את שיאי ההשמעות בכל שנה (או כל שיא אחר שקשור ללהיט הענק הזה,), כנראה תקופת החגים שלה לא תהיה עצובה יותר לעולם.