המוזיקאי האלקטרוני הבריטי מארק בל הלך לעולמו בגיל 43, כך מדווחים כלי תקשורת שמצטטים את הודעתה של חברת התקליטים בה היה חתום, "Warp Records". סיבת המוות שדווחה היא "סיבוכים רפואיים שנגרמו בעקבות ניתוח". לא ברור המועד המדויק בו הלך בל עולמו.

בהודעה הרשמית נאמר: "בצער רב אנו מכריזים על מותו של מארק בל מ-LFO, שהלך לעולמו בשבוע שעבר, מסיבוכים בעקבות ניתוח. משפחתו וחבריו של מארק ביקשו לשמור על פרטיותם בשעה קשה זו".

בל נולד בכפר קטן ליד העיר לידס. ב-1988 הקים את צמד ההאוס LFO עם גאז וארלי. השניים נחשבו לחלוצים בתחום האסיד-האוס הבריטי בסוף שנות ה-80' ותחילת שנות ה-90', והגיעו עד לטופ-20 במצעד הבריטי עם קטע הנושא של ההרכב "LFO".

ב-1996 עזב וארלי את הצמד, ובל המשיך להשתמש בשם LFO ולהוציא אלבומים. כנהוג בסצנה האלקטרונית הוא פעל תחת שמות נוספים כמו "ספיד ג'ק", "קלארק", "Fawn" ו-"קאונטר-פוינט".

במקביל החל לעבוד להפיק לאמנים אחרים. ב-1995 כבר הפיק את "I Go Humble", רצועת בונוס מהאלבום "Post" של ביורק. מכאן החל שיתוף פעולה בין השניים, שנמשך שבעה אלבומים, מ-"Homogenic" ב-1997, ועד "Biophilia" ב-2011. ביורק ראתה בבל כאחד המוזיקאים שהשפיעו הכי הרבה על הקריירה המוזיקלית שלה, לצד שטוקהאוזן, קראפטוורק ובראיין אינו. "אני מאוד בוטחת בו ומעריכה את מה שהוא עשה בשבילי", צוטטה בעבר.

ביורק בהפקת מארק בל: "Hunter"

עם היוודע דבר מותו של מארק בל פרסמה ביורק בדף הפייסבוק שלה רמיקס שלו לשירה "possibly maybe". בהמשך הוסיפה גם קישור לשיר "Love is the Message" של LFO.

מארק בל עבד עם אמנים נוספים, ובין היתר הפיק מוזיקלית את האלבום "Exciter" של להקת "דפש מוד" בשנת 2001.

"דפש מוד" בהפקת מארק בל: "Dream On"