הזמרת האמריקאית מליסה אתרידג' הודיעה אמש על מותו הפתאומי של בנה בקט סייפר, אותו היא הביאה לעולם בשנת 1998 וגידלה בהורות משותפת יחד עם בת הזוג שלה לשעבר, אשת הקולנוע ג'ולי סייפר. אביו הביולוגי של בקט הוא זמר הרוק דיוויד קרוסבי, ולפני כ-6 שנים מליסה נישאה לשחקנית לינדה וולן, יחד הן מגדלות את שלושת ילדיה הנוספים.

לפי הדיווחים, הצעיר בן ה-21 הלך לעולמו כתוצאה ממנת יתר של אופיואידים, אחרי שנאבק במשך שנים בהתמכרות שלו למשככי כאבים וקיבל סיוע מגורמים טיפוליים ומבני משפחתו.

בפוסט ששיתפה לאחר פרסום הידיעה על מותו של בנה, הזמרת זוכת פרס האוסקר ושני פרסי הגראמי כתבה: "היום הצטרפתי למאות אלפי המשפחות שאיבדו את יקיריהן להתמכרות לאופיואידים. בני בקט, שהיה רק בן 21, נאבק בהתמכרות שלו ולבסוף נכנע לה".

"הוא יחסר לכל אלו שאהבו אותו, לבני משפחתו ולחבריו", מליסה המשיכה, "הלב שלי שבור. אני מודה לאלו שהושיטו יד וניסו לנחם אותנו בשעה הקשה. אני מרגישה את האהבה והצער שלכם. עשינו כל שביכולתנו כדי להציל אותו. אנחנו יודעים שעכשיו הוא כבר לא סובל".

את הפוסט מליסה סיימה עם השורה: "אני אחזור לשיר שוב בקרוב, מוזיקה תמיד ריפאה אותי". מנהליה של אתרידג' הודיעו כי בעקבות מותו של בנה, הזמרת נאלצת לבטל את כל ההופעות שתכננה לצלם בימים הקרובים מביתה עבור מעריציה.