למרות שעברו שבועיים מאז שפרצה הסערה סביב הפוסט מעורר המחלוקת שלה, לנה דל ריי עדיין מתמודדת מדי יום עם מאות תגובות פוגעניות שמציפות את עמוד האינסטגרם שלה.

במה שלרבים נראה כמו ניסיון לשפר את תדמיתה, דל ריי שיתפה לאחרונה מספר סרטונים שצילמה במהלך אחת ההפגנות סביב מותו של ג'ורג' פלויד בה השתתפה בלוס אנג'לס, ובאחד מאותם קטעי וידאו היא חשפה כמה מהמפגינים מבלי לטשטש את הפרצופים שלהם.

מי שבחרה לתקוף את לנה על הפצת הפוסט היא הזמרת קיילני, שכתבה: "לנה דל ריי בבקשה תסירי את הפוסט באינסטגרם שלך. זה פאקינג מסוכן, בחירה מאוד גרועה של רגעים לשתף. תמשיכי להפגין, אבל אל תסכני אנשים עם הפלטפורמה המאסיבית שלך. ותסגרי את התגובות שלך". בנוסף, היא קראה למעריצים שלה לשלוח הודעות פרטיות ללנה ולדרוש ממנה להסיר את הפוסט.

מי שהצטרפה לקולות נגד דל ריי היא הזמרת טינאשה, שבמשך שנים שמרה על קשר חברי עם הכוכבת. בתגובה לסרטון הבעייתי, כתבה טינאשה: "לנה דל ריי למה לעזאזל את מעלה אנשים שודדים חנויות לעמוד שלך? באמת, מה הבעיה שלך?". מספר שעות לאחר מכן לנה הסירה את הסרטון המדובר, צעד שבעקבותיו טינאשה צייצה: "תודה לך שהסרת את הפוסט".

בחודש שעבר לנה דל ריי עלתה לכותרות לאחר שהעלתה פוסט ארוך במיוחד, בו היא סיפרה על ההתמודדות ארוכת השנים שלה עם ההתייחסות הפוגענית כלפיה מצד גורמים בתעשיית המוזיקה. בפוסט לנה ציינה שמות של מספר זמרות מובילות, רובן נשים שחורות, והדבר גרם לרבים להאשים את דל ריי בגזענות.