בסוף השבוע האחרון שחרר הרכב הרוק בון ג'ובי גרסה מיוחדת לשיר "Unbroken", בו הם משתפים פעולה עם הנסיך הארי ומקהלת משחקי האינוויקטוס ( טורניר ספורט פאראלימפי רב-ענפי בינלאומי לחיילים ויוצאי צבא).

החיבור המוזיקלי בין סולן הלהקה המצליחה לנסיך הבריטי נוצר במסגרת פעילות ארגון צדקה שתומך בחיילי הצבא הבריטי שנפגעו במהלך השירות שלהם.

הגרסה המקורית של השיר, אותה מבצע בון ג'ובי לבדו, יצאה בנובמבר האחרון כסינגל הראשון מתוך אלבומה ה-15 של הלהקה שצפוי לצאת ב-15 במאי.

לכבוד הפרויקט המרגש, חברי הלהקה נפגשו יחד עם הנסיך הארי וחברי המקהלה באולפני אבי-רוב בלונדון, שם הם הקליטו את הגרסה החדשה לשיר.

השיר כאמור, היה אמור לקדם גם את משחקי האינוויקטוס, אירוע ספורט לחיילים וליוצאי צבא שתוכנן להתקיים במאי הקרוב בהולנד, אך גם אירוע זה נדחה בעקבות התפשטות נגיף הקורונה באירופה, והרווחים מהשיר ישמשו כתרומה לארגון שהארי ממשיך לנהל ('עזרה לגיבורים').

בקטע וידאו ששיתף בשבוע שעבר, ובו הודיע על דחיית התחרויות, סיפר הנסיך הארי: "זאת הייתה החלטה קשה לכולנו. עבדנו כל כך קשה בשבועות האחרונים בניסיון למצוא חלופה הולמת, אבל זה המהלך הכי הגיוני והכי בטוח - לדחות את המשחקים".