אלבומה החדש של טיילור סוויפט ("Lover"), שייצא ב-23 באוגוסט, מסמן עבור המעריצים פרק חדש בחייה של הזמרת. בדומה לשם שבחרה כדי לתאר את אלבום הקאמבק שלה, טיילור משאירה מאחור את הסכסוכים המפורסמים, ששימשו השראה עבור כמה מלהיטיה הגדולים. למרות הניסיון היפה, נראה שאחת האויבות הגדולות של טיי-טיי עדיין לא מוכנה לשחרר, לפחות בעיני המעריצים.

קים קרדשיאן הכריזה בסוף השבוע האחרון על השקת הבושם החדש שלה ושל אחותה קיילי ג'נר, שיגיע לחנויות ביום בו טיילור תשחרר את אלבומה. החיבור בין שתי האחיות, שמלווה בקמפיין משותף שלהן, הצליח ליצור עניין רב, ועל הדרך גם לעורר זעם בקרב מעריציה של סוויפט. הם מאמינים שמדובר בניסיון מכוון של קים למשוך את תשומת הלב מהקאמבק של הזמרת ובכך לפגוע בה.

View this post on Instagram

You thought we forgot about you??? KKW X KYLIE perfume coming August 23rd!!!! Check the @kkwfragrance page for more details

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

בעקבות פרסום התמונות של קים וקיילי, שמקדמות את הבושם החדש, מעריצים של סוויפט הציפו את הרשת בטוקבקים נגד האחיות המצליחות. בין אותם פוסטים, ניתן למצוא משפטים כמו "קים ממש רוצה לרוקן לנערות את הארנקים ולגרום להן לבחור בינה לבין טיילור", "איך היא מעזה לשחרר את הבושם ביום שטיילור מוציאה את האלבום?", "מקווה שלא יקנו את הבושם המסריח שלה" ו"קים מנסה להרוס לטיילור את הקאמבק".