שלושה חודשים עברו מאז ש'׳ניפר לופז ושאקירה העלו את המופע המשותף שלהן בפני יותר מ-100 מיליון צופים בהפסקת המחצית של הסופרבול, באירוע שזכה להצלחה רבה והפך לאחד ממופעי המחצית הזכורים והמדוברים בכל הזמנים.

אמש (ראשון) העלתה ג'יילו לעמוד האינסטגרם שלה מקבץ של סרטונים המתעדים את החזרות לקראת האירוע הגדול, ובאחד מקטעי הווידאו ניתן לצפות בכוכבת מלמדת את שאקירה חלק מהצעדים, וביניהם גם את רגע הטוורקינג המפורסם שהשתיים עשו לקראת סוף המופע.

לאותו פוסט, הוסיפה ג'יילו את הכיתוב: "אני לא מאמינה שעברו שלושה חודשים מאז מופע המחצית של הסופרבול. כל כך הרבה קרה מאז, אבל רציתי לשתף רגעים יפים שקרו מאחורי הקלעים בחזרה הראשונה שלי עם הרקדניות ושאקירה".

View this post on Instagram

I can’t believe it’s already been 3 months since the #SuperBowlLIV #Halftime Show! ✨✨ So much has happened since then, but I wanted to share a fun peek behind the scenes at our first rehearsal with the dancers and @Shakira❤️

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

בסרטוני החזרות ניתן לראות גם את ההכנות לקראת רגע הכניסה של ג'יילו לבמה (לרקע השיר "Jenny from the Block”) ובמפגש שלה עם שאקירה על הבמה, שמגיע אחרי הדואט המרגש שלה ושל בתה ללהיט "Let’s Get Loud”.

באותו ביצוע קצר, האם והבת העניקו מחווה לברוס ספרינגסטין כששרו מהקלאסיקה הגדולה שלו, ״Born in the USA”. מתגעגעים? גם אנחנו.