ממש אתמול (חמישי) חגגה הזמרת האוסטרלית קיילי מינוג חוגגת את יום הולדתה ה-52. מי שפרצה לתעשיית המוזיקה לקראת סוף שנות ה-80 עם להיטים כמו "Loco-motion” ו-"I Should Be So Lucky”, מיקמה את עצמה במשך השנים כאחת מכוכבות הפופ הגדולות של כל הזמנים עם שורה של להיטים ומכירות של עשרות מיליוני עותקים מאלבומיה ברחבי העולם.

כדי לציין את יום הולדתה ברשתות החברתיות, מינוג העלתה לאחרונה פוסט, בו היא חושפת לראשונה תמונות נדירות שלה שצולמו כשהייתה ילדה קטנה.

לצד התמונות המרגשות היא הוסיפה את הכיתוב: "תודה רבה לכם על ברכות יום ההולדת. המשאלה שלי היא לשלוח לכולכם את אהבתי! במיוחד לבני משפחתי, האהבה והחוזק שלכם מעצימים אותי בכל יום".

בנוסף, קיילי העלתה לסטורי סרטון שלה מבצעת את צעדי הריקוד המוכרים שליוו את להיט המועדונים שלה "Spinning Around”, אותו היא הוציאה בשנת 2000. קטע הווידאו החדש שהזמרת צילמה זכה לתגובות חמות ומחוות מצד אלפי מעריצים.

View this post on Instagram

Thank you SO much for your birthday messages. My wish is to send you all ... so ... much ... love! Especially to my family, your love and kindness lifts me up each and every day. #Lovers, take care of each other. I❤️U!

A post shared by Kylie Minogue (@kylieminogue) on

בימים אלה קיילי מסתגרת בביתה שבלונדון יחד עם בן זוגה בשנתיים וחצי האחרונות, פול סולומונס, שצעיר ממנה ב-6 שנים. למרות ששניהם נחשבים לשמות מוכרים מאוד בתעשיית הבידור (סולומונס משמש כעורך הראשי של מגזין ׳GQ’ הבריטי), בני הזוג מצליחים לשמור על הזוגיות שלהם הרחק לעיני התקשורת.