לפני קצת יותר מ-20 שנה כוכבי הפופ רובי וויליאמס וקיילי מינוג שחררו את הדואט "Kids", שכבש די מהר את העולם והפך ללהיט היסטרי שמתנגן עד היום -  ועכשיו מתברר שאנחנו דרך לעוד דואט היסטורי והיסטרי של שתי האגדות האלה, או כך לפחות טוען וויליאמס.

"יש לי שיר חדש עם הגברת קיילי מינוג", חשף וויליאמס לאחרונה בראיון לדיילי סטאר הבריטי. "יש לי תוכניות גדולות בשבילו, רק אם היא מוכנה לזה. אבל יש לי תוכניות גדולות מאוד", אמר וויליאמס, ומקורב לזמר הוסיף שהשניים כבר הקליטו את השיר וש"רובי להוט להוציא אותו כסינגל, וזה לא יהיה 'מיני שחרור' כמו שקיילי עשתה לאחרונה עם הרמיקס לדואה ליפה, אלא משהו גדול בהרבה".

אפשר לשער שההכרזה על השיר עם מינוג אמורה לחמם את קהל מעריציו של הכוכב הבריטי לקראת אלבומו המתקרב, Disco Feel, ומגזין המוזיקה הבריטי NME הוסיף שוויליאמס פנה לזמרת לאחר שקיבל השראה מהשיר "Your Disco Needs You" שיצא ב-2001 ורובי לקח חלק בכתיבתו.

"אני חייב לומר", סיפר וויליאס בראיון, "שכשאני מסתכל על השירים באלבום החדש שלי, שאני עוד לא יודע מתי הוא יוצא, אני מקבל תחושה מאוד 'דיסקואית'", ובמקביל לאלבום הסולו שכאמור אין לדעת מתי צפוי לצאת - הזמר הודה שהוא מקים גם להקה חדשה.

אבל רגע לפני שאתם קופצים מהתלהבות וגעגוע לטייק ד'את, הרכבו המיתולגי של וויליאמס, נספר שההרכב עליו הוא מדבר לא קשור אליהם בשום צורה, ועד שנקבל את אלבום הדיסקו המדובר, כנראה שנזכה למוזיקה חדשה מההרכב המסקרן שהוא מקים, ומבחינתנו מדובר בחדשות מעולות.